Julince na vodácký tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

vodácký tábor; dar zajišťuje Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy

Obrázek daru
Iveta Nejtková
Patron příběhu

Iveta Nejtková

předsedkyně spolku Daveláček

Komentář patrona

S Julinkou se známe z našeho spolku Daveláček. V rámci naší činnosti rodině dlouhodobě pomáháme. Julince je 7 let a je to milá, veselá a rozpustilá holčička. Bydlí se svojí sestřičkou a maminkou samoživitelkou. Tak jako v každé neúplné rodině s jedním příjmem je i v té jejich hlavním problémem nedostatek peněz. Myslím však, že maminka se natolik snaží, že Julinka ani její sestřička nepociťují nijak dramaticky odlišnost od "plné" rodiny. To, že se maminka musí velice snažit, dobře počítat a velmi šetřit, aby vše zvládla, děvčata nevnímají. A to je dobře. Momentálně nastal čas placení příměstských a pobytových letních táborů. Na tento výdaj (a ještě 2x) maminka ale rozhodně nemá, proto prosí o vaši pomoc. Trávit prázdniny s kamarády u vody či v lese je pro Julinku mnohem lepší varianta než být doma (ve městě).

Společně jsme vybrali
celou částku 3,720 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Julinky, která by ráda jela s kamarádkami na tábor

Julinka je sedmiletá, velice živá a zvídavá holčička. Po vzoru své sestřičky také začíná být parádivá a často si hraje na malou dámu. Bohužel však postrádá pud sebezáchovy, takže ji nemohu nechat nikdy bez dozoru. Ale lepší se to. Julinka, stejně jako její sestřička Emilka vyrůstá bez tatínka. Protože ale od náš odešel, když byla Julinka ještě maličká, nemělo to na ni naštěstí negativní vliv.

Starat se sama o dvě děti není snadné. Můj měsíční příjem vystačí pouze na poplacení nejnutnějších věcí, hypotéky a půjčky, nic navíc si nemohu dovolit. Julinka si finanční těžkosti zatím ještě neuvědomuje, za což jsem ráda. Samozřejmě mám někdy strach, abych to všechno zvládla, ale snažím se, aby to na mně nebylo tolik znát.

S děvčaty jezdím každý rok v létě pod stan, kde si to moc užíváme. Letos se Julinky kamarádky chystají na vodácky tábor a ona by moc ráda vyrazila s nimi. Přes letní prázdniny je vidí jen málo. Ráda bych jí tábor dopřála, bohužel ale na jeho zaplacení nemám peníze. Proto jsem se rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě