Kájovi na lepší postel

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel s matrací; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Mgr. Marie  Šináklová
Patron příběhu

Mgr. Marie Šináklová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Kájou se znám od doby, kdy jsem se stala klíčovou pracovnicí jeho rodiny. Pracuji v neziskové organizaci Domeček v Trhových Svinech. Do rodiny jezdím s ohledem na službu "Podpora pěstounských rodin", a to vždy jednou za 2 měsíce, v případě potřeby i dříve. Kája si již prošel různými těžkostmi, měl velmi náročné dětství. Nyní je v pěstounské péči u své babičky, protože se o něj biologičtí rodiče nedokázali postarat. Navrhovaný dar by mu mohl pomoci především v tom, že by ho díky kvalitní posteli přestala bolet záda. Jeho pokoj by se tak stal příjemným prostředím nejen pro odpočinek a kvalitní spánek, ale také pro trávení volného času.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,066 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Kája potřebuje novou postel, na kterou nemá babička pěstounka peníze

Jmenuji se Karel a je mi 13 let. Narodil jsem se v Ústí nad Labem, pak jsme se ale přestěhovali do jižních Čech. Bydlím se svojí babičkou, která mě má v pěstounské péči, a osmnáctiletým strejdou Františkem. A protože máme všichni rádi zvířata, máme doma i pár koček. Původně jsem žil s maminkou. Ta se o mě ale nedokázala postarat, proto si mě ve dvou letech k sobě vzala babička. Jsem u ní moc spokojený a s Františkem si skvěle rozumíme, jako bychom byli bráchové.

V současné době chodím do 6. třídy. Musím se ale přiznat, že mám potíže s matematikou, takže se mi do školy občas moc nechce. Svůj volný čas rád trávím venku, v přírodě, hodně mě také baví fotbal a lego. A mám jeden velký sen. Moc bych si přál mít hezký pokoj s parádní postelí, na které by se mi dobře spalo. Bohužel, babička nemá dostatek peněz na to, aby mi novou postel pořídila. A tak o ní zatím jenom sním na posteli, která je rozbitá a lezou z ní pružiny.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě