Kátě na výuku hry na klarinet a sólový zpěv

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

výuku hry na klarinet a sólový zpěv na školní rok 2018/2019

Obrázek daru
Jana  Kolomazníková
Patron příběhu

Jana Kolomazníková

předsedkyně sociální komise

Komentář patrona

Kateřinu znám od roku 2013, kdy jsem byla jako předsedkyně Nadačního fondu Větrník v kontaktu s ní a s její maminkou. NF Větrník Kateřině poskytoval účelové dary na kurzy angličtiny a v roce 2017 také na kurz hry na klarinet a sólový zpěv. Kateřina si vždy svědomitě plnila docházku do kurzů a plnila veškeré povinnosti vyplývající ze smlouvy o poskytnutí darů. Kateřinu tak znám jako cílevědomé, snaživé, učenlivé děvče, které ví, co od života chce. Má veškerou podporu svých sourozenců a maminky. Maminka je rozvedená a vzhledem k situaci nemá dostatek finančních prostředků na kurzy či volnočasové aktivity všech dětí. Svým dětem se ale maximálně věnuje, o čemž svědčí mimo jiné i jejich vynikající studijní výsledky – dvě děti studují na gymnáziu a dvě na vysoké škole. Pokud by se díky dárcům podařilo vybrat dostatek financí, mohla by Kateřina navázat na již započatou výuku hry na klarinet a sólový zpěv, a tím stále směřovat ke splnění svého snu.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,600 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Budoucí herečka Káťa a její příběh

Třináctiletá Káťa by se jednou ráda stala herečkou nebo se věnovala hudbě. Ideální by podle ní bylo, kdyby se mohla realizovat v obojím. Káťa chodí pravidelně na výuku hry na klarinet, její velkou vášní je také sólový zpět. Teď ale hrozí, že se svých velkých zálib bude muset vzdát. Maminka totiž nemá dostatek peněz na to, aby Kátě tyto kroužky v příštím školním roce platila.

Po rozvodu maminka zůstala se svými pěti dětmi sama. Otec na ně sice platí výživné, bohužel se s nimi ale nevídá. I když by si maminka přála, aby svým dětem věnoval čas a pozornost, není v jejích silách na jeho postoji něco změnit. Maminka je ale optimistka a věří v lepší zítřky.

A protože pro své děti udělá všechno na světě, obrátila se s žádostí o pomoc s financováním kroužků na Patrona dětí. Dopomůžeme Kátě ke splnění jejího snu?

P. S. Jméno v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení!

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě