Kevinovi na jeho první postýlku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

2 dětské postýlky s matracemi; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Bc. Daniela  Lorenčiková, DiS.
Patron příběhu

Bc. Daniela Lorenčiková, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Kevinovou rodinou spolupracuji v rámci sociální služby pro rodiny s dětmi. Rodiče vychovávají 4 děti a v brzké době očekávají narození dalšího potomka. Otec dětí nepracuje, aktivně si ale hledá práci. Rodina bydlí v bytě 2+1 ve vyloučené lokalitě. Rodiče si uvědomují tíživost své situace a dělají vše pro to, aby se oni i jejich děti měli lépe. Teď hledají způsob, jak pořídit Kevinovi a svému ještě nenarozenému dítěti postýlky. Ty budou sloužit zejména k tomu, aby v době, kdy maminka vaří a uklízí, byly děti v bezpečí. Protože však v rodinném rozpočtu nejsou na dvě postýlky peníze, rozhodli se rodiče s mojí podporou požádat o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,464 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Početná rodina potřebuje pomoc s pořízením dvou dětských postýlek

Když se malý Kevin v květnu loňského roku narodil, čekali na něj doma tři sourozenci. Jakmile jsme jim ho s partnerem ukázali, okamžitě začal putovat z náruče do náruče. Svého malého brášku prostě milují a nedají na něj dopustit.

Kevin však zatím nemá vlastní postýlku. Usíná nám v kočárku, odkud ho přemisťujeme do naší postele. Protože se ale naše rodina zanedlouho rozroste o miminko, potřebovali bychom postýlku nejen pro Kevina, ale také pro naše ještě nenarozené děťátko. Bohužel, v tuto chvíli si to nemůžeme finančně dovolit. Proto moc prosíme o pomoc vás. Budeme vám vděční za jakýkoli příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě