Klavír pro nadanou muzikantku Cristinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

digitální piano; dar zajišťuje Muziker.cz

Obrázek daru
Jiřina  Holoubková
Patron příběhu

Jiřina Holoubková

učitelka

Komentář patrona

Cristinka je hudebně nadaná osmiletá dívka, která hraje v základní umělecké škole na housle a klavír. Aby mohla plně rozvíjet svůj talent, který má pro hru na klavír, potřebuje trénovat i doma. Rodiče jí však klavír pořídit nemohou. Oba sice pracují a vzorně se o Cristinku a její sestřičku starají, nadstandardní výdaj v podobě drahého hudebního nástroje si teď však nemohou dovolit. Proto se s mojí podporou rozhodli požádat o pomoc prostřednictvím Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 12,115 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh hudebně nadané klavíristky Cristinky

Osmiletá Cristinka navštěvuje základní uměleckou školu, kde se věnuje hře na housle a klavír. Paní učitelky tvrdí, že je nesmírně talentovaná a má hudbu v krvi. Sama Cristinka sní o tom, že z ní jednou bude profesionální klavíristka a bude vystupovat před davy lidí. A dělá všechno pro to, aby se jí její sen splnil. Bohužel jí ale chybí vlastní klavír, na kterém by mohla doma cvičit.

Její rodiče pocházejí z Rumunka, odkud odešli před deseti lety. V České republice si vybudovali nový život, oba pracují, mají domek na hypotéku a o své dvě dcerky se skvěle starají. Bez problémů zvládají pokrýt běžné výdaje i volnočasové aktivity dětí, už jim ale nezbývají peníze na klavír pro Cristinku. A tak prosí o pomoc vás.

Cristinka hudbou žije a jediné, po čem doopravdy touží, je klavír. Pojďme jí na něj přispět a dát jí tak šanci plně rozvíjet její talent.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě