Kočárek a postýlka pro Lilianku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kočárek a dětskou postýlku; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Martina Krejčířová
Patron příběhu

Mgr. Martina Krejčířová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Lilianka je nejmladší z pěti dětí. S maminkou a sourozenci bydlí v městském bytě, kam se přestěhovali ze štěnicemi zamořené ubytovny. S sebou si vzali jen to nejnutnější. Maminka je nyní s Liliankou na rodičovské dovolené a otec je ve výkonu trestu odnětí svobody. Výživné maminka dostává pouze na dvě děti, další dvě nemají otce uvedeného v rodném listu. Finančně na tom rodina není dobře. Malá Lilianka by už potřebovala vlastní postýlku a také dětský kočárek, díky kterému by se každodenní pochůzky staly snazšími. Protože si to však maminka nemůže dovolit, prosí o příspěvek Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,382 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své rodiny

Jsem svobodnou maminkou pěti dětí ve věku od 13 let do 1 roku. Dříve jsme bydleli na ubytovně, teď ale žijeme v obecním bytě, který se snažím postupně zútulnit. Otec mých dětí s námi nežije a momentálně je ve výkonu trestu odnětí svobody.

Na péči o své děti jsem sama a zejména po finanční stránce to pro mě není snadné. Do nového bytu jsme si vzali jen pár věcí, takže jsem toho hodně musela pořídit. Nábytek byl totiž z větší části bývalého pronajímatele. Už mi ale nezbyly peníze na dětskou postýlku a kočárek pro Lilianku. Ta zatím spí v posteli se mnou, a protože nemáme kočárek, nosím ji všude v náručí.

A tak vás chci poprosit o příspěvek právě na postýlku a kočárek. Za vaši pomoc budu nesmírně vděčná.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě