Kočárek a postýlka pro nenarozené miminko

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kočárek a postýlku; zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Adéla Hráchová
Patron příběhu

Adéla Hráchová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S maminkou Andreou spolupracuji v rámci naší služby Sociální práce v ohrožených rodinách s dětmi. Maminka má čtyři děti a další je na cestě. Potýká se s finančními problémy, jelikož má nestabilní dávky. Dva odlišní tatínkové si platí vyživovací povinnost, jak jen chtějí, a maminku tím pádem dostávají do špatných situací. Nedávno se dozvěděla, že má gynekologické problémy, avšak z gynekologických problémů se vyklubala gravidita. Je to skvělá zpráva, ale jelikož je ve finanční tísni a stále nemá stabilní zázemí, potřebuje naši pomoc. Maminka by ráda pro své nenarozené miminko zajistila s předstihem postýlku a kočárek. Tyto věci jsou často v podmínce pro propuštění narozeného miminka do domácnosti.

Celou částku se bohužel nepodařilo vybrat. Dary se ale nikde neztratily, podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Maminka Andrea vypráví svůj příběh

Příchod miminka, které čekám, byl nečekaný a neplánovaný. Po narození mé nejmladší dcerky jsem byla svým lékařem informována o nálezu na děložním čípku. Netušila jsem, že jsem gravidní a vše jsem spojovala s mým nálezem. Následně se mi potvrdila gravidita, ale už bylo pozdě na interrupci. Možnosti mi tím zbyly dvě, a to si buď si dítě nechat, či přemýšlet o adopci. V tu chvíli mé rozhodnutí bylo jasné: dítě si necháme, protože by bylo nad mé síly dítě porodit a dát cizím lidem. Moc se na miminko těším, avšak vzhledem k mé finanční situaci nejsem na jeho příchod připravena. Potřebuji kočárek a postýlku, sama to bohužel nezvládnu. Proto se s nadějí na pomoc obracím na vás. Budu ráda za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě