Kočárek pro Alfrédka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kočárek s pláštěnkou; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Pavlína  Bláhová
Patron příběhu

Mgr. Pavlína Bláhová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Alfrédkova maminka je samoživitelka, jeho tatínek je ve výkonu trestu odnětí svobody. Alfrédek se narodil až po jeho nástupu do vězení. Maminka se o svého synka vzorně stará, bohužel je ale odkázána pouze na rodičovský příspěvek a dávky pomoci v hmotné nouzi. V současné době se jí rozbil kočárek a ráda by pro Alfrédka pořídila nový, vzhledem ke svým malým příjmům si to ale nemůže dovolit. Proto se obrátila na Patrona dětí a doufá, že se jeho prostřednictvím podaří na kočárek vybrat dostatek peněz.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,613 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh mrňouska Alfrédka

Jsem maminkou sedmnáctiměsíčního Alfrédka, jehož vychovávám sama. Je to moc hodný kluk, který má rád přírodu a čerstvý vzduch. A od té doby, co se naučil chodit, chce být venku skoro pořád. Myslím, že v budoucnu budou jeho oblíbenou činností pěší túry.

Zatím toho ale na svých malých nožkách moc neujde a po chvilce se dožaduje mojí náruče. Protože už je to však velký kluk, docela se pronese. Proto bych pro něj potřebovala kočárek, se kterým budou naše každodenní pochůzky snadnější a naše procházky delší.

Protože jsem ale odkázána jen na rodičovský příspěvek a dávky v hmotné nouzi, nemám na pořízení kočárku dostatek peněz. Proto vás moc prosím o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě