Kočárek pro maličkou Emily

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kočárek; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Marta Hrdličková
Patron příběhu

Marta Hrdličková

pracovnice v sociálních službách

Komentář patrona

Maličká Emily se narodila předčasně. Má ještě pět sourozenců a rodiče, kteří se usadili v malé, špatně dostupné vesničce v západních Čechách. Rodina by potřebovala lepší a vyhovující bydlení, ale je velmi těžké sehnat podnájem, když mají šest dětí. Lepší bydlení shánějí již půl roku, a zatím bez úspěchu. Starší tři sourozenci jsou školou povinní, takže hodně výdajů padne na školu a samozřejmě na jídlo. Tatínek pracuje, maminka je na rodičovské dovolené. Celá rodina se bohužel potýká s nedostatkem financí. Maminka by chtěla s holčičkou chodit ven na procházky, na vzduch, ale nemá kočárek. Bohužel si ho rodina ani nemůže dovolit pořídit.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,757 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby mohla Emily chodit s maminkou na procházky

Moje čtyřměsíční dcerka se jmenuje Emily. Je to krásné a zdravé děvčátko, i když se narodila předčasně. Rády spolu trávíme čas venku, bohužel ale pro ni nemám kočárek.

Emily má pět sourozenců a náš rodinný rozpočet je dost napjatý. Přestože její tatínek pracuje, jeho výplata pokryje pouze nezbytné výdaje na bydlení a jídlo. Hodně peněz nám také polykají časté návštěvy nemocnice, které absolvujeme s naším ročním Davídkem. Ten se totiž narodil s rozštěpem rtu a náklady na péči o něj jsou docela velké. Na kočárek nám tak už nezbývají peníze.

Každé z mých dětí vždy mělo to, co potřebovalo. Kvůli výdajům na Davídkovu léčbu jsme ale nyní v situaci, kdy už s financemi moc nevycházíme. Ráda bych Emily dopřála alespoň ten kočárek, protože si ho ale nemůžu dovolit, prosím o pomoc touto cestou.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě