Kočárek pro malou labužnici Viktorku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

sportovní kočárek; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Tereza  Szücsová
Patron příběhu

Mgr. Tereza Szücsová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Jsem sociální pracovnice a s maminkou malé Viktorky spolupracuji v rámci Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Viktorku jsem poznala v době, kdy žila s maminkou v azylovém domě. Pomáhala jsem jim hledat nové bydlení, když azylový dům nešťastnou náhodou vyhořel, a nyní jim pomáhám v řešení jejich nelehké sociální situace. Touto cestou bych vás ráda poprosila o příspěvek na kočárek pro Viktorku. Maminka dcerku nosí v náručí, protože je Viktorčina chůze ještě nejistá a jejich starý kočárek je rozbitý. Na nový maminka z rodičovského příspěvku bohužel nenašetří.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,580 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví o své Viktorce

Jsem maminkou rok a půl staré Viktorky, která má moc ráda jídlo. Je veselá, hravá a všechno ji ohromně zajímá. Společně bydlíme v malém bytě 1+1, máme za sebou ale i pobyt v azylovém domě. Viktorčin tatínek se o svoji dcerku nezajímá a bohužel neplatí ani výživné. Situaci s alimenty řeším soudní cestou, zatím se ale nic nezměnilo.

Domácnost a péči o dcerku financuji z rodičovského příspěvku, který mi musí stačit na vše potřebné. Žijeme skromně, jsem si však jistá, že Viktorka nijak nestrádá. Problémy však nastávají v případě nepředpokládaných výdajů.

Nedávno se nám rozbil kočárek a já si nemůžu dovolit koupit nový. Blíží se zima a Viktorka ještě moc dobře nechodí, proto kočárek nutně potřebujeme. Zatím Viktorku nosím, protože mi ji ale nemá kdo hlídat, beru ji všude s sebou. Například nákupy však nejsou s dítětem v náručí nic snadného. A tak bych vás chtěla moc požádat o příspěvek právě na kočárek, se kterým budu moci vzít Viktorku po dlouhé době i na pořádnou procházku. Předem vám moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě