Kočárek pro mrňouska Matyáška

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětský kočárek; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Martina Krejčířová
Patron příběhu

Mgr. Martina Krejčířová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Matyášek je dvouletý chlapeček, který začal nedávno chodit do školky. Zatím však jen na tři hodiny denně. Bydlí s maminkou a starším bráškou v pronajatém bytě. Jeho otec bohužel neuznal otcovství, o svého syna se nezajímá a nepřispívá na něj. Maminka je tak na obě děti sama. Protože je v současné době nezaměstnaná, není pro ni péče o chlapce finančně snadná. Nyní by pro Matyáška potřebovala kočárek, protože stávající, která získala díky Charitě, se již rozbil, nejde reklamovat a maminka nemá na nový. Proto žádá o pomoc u Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,444 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Matyáška a jeho rodiny

Dvouletý Matyášek bydlí se svojí maminkou a šestiletým bráškou v pronajatém bytě. Maminka je na své syny sama, tatínek se o ně nezajímá a výživné bohužel také neposílá. Maminka se snaží Matyáškovi i jeho bráškovi pořídit vše potřebné, čím starší ale kluci jsou, tím náročnější to pro ni je.

Mamince v listopadu skončila rodičovská dovolená a zatím se jí nepodařilo najít si práci, její finanční situace tak není veselá. Všechny její měsíční příjmy jdou na úhradu bydlení, energií, potravin a stravy ve školce pro oba chlapce.

Matyášek už sice začal chodit, na delší vzdálenosti ale pořád potřebuje kočárek. U stávajícího kočárku však praskla konstrukce a maminka bohužel nemá dost peněz na pořízení nového kočárku. Pojďme jí proto pomoci a přispějme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě