Kočárek pro mrňouska Tobiáška

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětský kočárek; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Bc. Zdenka  Krejčířová, DiS.
Patron příběhu

Bc. Zdenka Krejčířová, DiS.

sociální pracovnice v azylovém domě

Komentář patrona

Jsem sociální pracovnice a spolupracuji s Tobiáškovou maminkou. Ta se svými 5 nezletilými dětmi opakovaně bydlí v azylovém domě pro ženy a matky s dětmi. Její finanční situace jí bohužel neumožňuje koupit na Tobiáška dětský kočárek, což jí dost komplikuje každodenní činnosti. Doposud si vždy kočárek půjčovala od jiných maminek, nebo syna nosila v náručí. Při delších procházkách nebo důležitých pochůzkách je ale dlouhé chování nepohodlné jak pro maminku, tak i pro Tobiáška.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,578 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh malého smíška Tobiáška

Tobiášek je můj třináctiměsíční chlapeček, který dokáže prozářit i hodně ošklivé dny. Kromě něj mám ještě 4 děti, se kterými momentálně pobývám v azylovém domě. O své děti se starám sama, a i když jejich otec na péči o ně přispívá, peněz stále moc nemáme.

Tobiášek zatím bohužel nemá kočárek. Pokud s ním potřebuji někam jít, musím si půjčit kočárek od jiné maminky, nebo ho nosím v náručí. Obstarat ale například nákup v samoobsluze s malým dítětem v náručí dost dobře nejde. Bohužel jsem momentálně v situaci, kdy si nemohu dovolit koupit vlastní kočárek, a proto prosím o pomoc prostřednictvím Patrona dětí. Vím, že se jednou z téhle mizérie dostaneme a nebudeme už muset prosit o pomoc, ale nejspíš to ještě chvíli potrvá. Jsem však optimista a věřím, že nás čeká hezká budoucnost.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě