Kolo pro těžce nemocného Pepíčka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kolo a helmu; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Zdena Zimmerhaklová
Patron příběhu

Zdena Zimmerhaklová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Pepíček a jeho rodina jsou našimi sousedy, k trvalému bydlení si pronajímají chatu vedle nás. Je to rodina, která si zaslouží veškerou možnou podporu, protože to, s čím se teď potýkají, by nechtěl zažít nikdo z nás.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,269 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Pepíček je devítiletý kluk, který se pere s těžkým osudem. V září loňského roku se mu stal vážný úraz, v jehož důsledku skončil s popáleninami třetího stupně v nemocnici. Měsíc bojoval o život, má popálených 34 procent těla – celé břicho, ruce, krk a obličej. Doposud prodělal 21 transplantací a čekají ho další. V prosinci, ihned po propuštění z nemocnice, jsem začala s Pepíčkem rehabilitovat a doufala, že všechno zlé je za námi. Bohužel jsem se velmi mýlila.

V lednu se zastřelil můj manžel. Měla jsem pocit, že zažívám peklo na zemi. Kromě Pepíčka mám ještě další dvě děti, na kterých to samozřejmě zanechává stopy. Ale všichni bojujeme dál. Víme, že to nesmíme vzdát, už kvůli Pepíčkovi.

Pepíček potřebuje, abychom byli silní. Musíme mu poskytnout všechnu naši oporu a podporu. Psychicky na tom není dobře a potřebuje získat pocit, že všechno bude dobré, že naše rodina zase bude normálně fungovat. Samozřejmě i fyzicky je to pro něj náročné. Transplantovaná kůže se musí neustále promazávat a natahovat, a to samozřejmě bolí. Musí se znovu naučit jíst a postarat se sám o sebe. A hlavně se nesmí přestat hýbat. Ideálním pohybem je pro něj jízda na kole. Protože jsem ale sama na tři děti, nemohu mu vhodné kolo pořídit. Proto prosím o pomoc a příspěvek. V tuhle chvíli to sama nezvládnu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě