společně za
lepší dětství

Otevřít menu Zavřít menu

Koloběžka pro Natálku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

koloběžku, dar zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Leona Otevřelová
Patron příběhu

Leona Otevřelová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Natálkou a její maminkou jsem se setkala v rámci svého povolání sociální pracovnice. Natálčina maminka je samoživitelka, která má v péči dvě dcery a má velmi nízké příjmy. Vždy ale pracovala a snažila se zajistit rodinu vlastními silami. Ráda by pořídila Natálce koloběžku, ale bohužel si tento mimořádný výdaj nemůže dovolit, žádá proto o pomoc touto cestou. Za jakoukoliv pomoc této rodině budu moc vděčná. Nemají to snadné.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,533 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své dcery Natálky, která by si přála začít sportovat

Mé mladší dceři Natálce je třináct let a je umělecky založená. Ví ale, že musí sportovat, protože má na svůj věk vážné potíže se zády. Trpí skoliózou, a také špatným držením těla. Sama projevila přání, že by ráda začala víc sportovat, aby záda a celé tělo posílila.

S blízkou kamarádkou se rozhodly, že budou jezdit na koloběžce. Koloběžka by se jí hodila nejen na sport, ale i na přepravu do školy, bydlíme totiž od ní poměrně daleko a pěšky to trvá nějakou dobu. Ovšem na koloběžce by to bylo raz dva. Bohužel jsem samoživitelka a jsem ráda, když dokážu zajistit svým dcerám běžné potřeby.

Natálka by si koloběžku moc přála a mě mrzí, že ji nedokážu pro ni pořídit. Rozhodla jsem se proto podat žádost o pomoc Patronovi dětí a za jakýkoliv příspěvek na koloběžku pro Natálku budu moc vděčná.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě