Koloběžka pro Natálku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

koloběžku, dar zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Leona Otevřelová
Patron příběhu

Leona Otevřelová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Natálkou a její maminkou jsem se setkala v rámci svého povolání sociální pracovnice. Natálčina maminka je samoživitelka, která má v péči dvě dcery a má velmi nízké příjmy. Vždy ale pracovala a snažila se zajistit rodinu vlastními silami. Ráda by pořídila Natálce koloběžku, ale bohužel si tento mimořádný výdaj nemůže dovolit, žádá proto o pomoc touto cestou. Za jakoukoliv pomoc této rodině budu moc vděčná. Nemají to snadné.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,533 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své dcery Natálky, která by si přála začít sportovat

Mé mladší dceři Natálce je třináct let a je umělecky založená. Ví ale, že musí sportovat, protože má na svůj věk vážné potíže se zády. Trpí skoliózou, a také špatným držením těla. Sama projevila přání, že by ráda začala víc sportovat, aby záda a celé tělo posílila.

S blízkou kamarádkou se rozhodly, že budou jezdit na koloběžce. Koloběžka by se jí hodila nejen na sport, ale i na přepravu do školy, bydlíme totiž od ní poměrně daleko a pěšky to trvá nějakou dobu. Ovšem na koloběžce by to bylo raz dva. Bohužel jsem samoživitelka a jsem ráda, když dokážu zajistit svým dcerám běžné potřeby.

Natálka by si koloběžku moc přála a mě mrzí, že ji nedokážu pro ni pořídit. Rozhodla jsem se proto podat žádost o pomoc Patronovi dětí a za jakýkoliv příspěvek na koloběžku pro Natálku budu moc vděčná.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě