Kristiánkovi na taneční kroužek

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

taneční kroužek na základní škole; dar zajišťuje Mgdance.cz

Obrázek daru
Kateřina  Štefková
Patron příběhu

Kateřina Štefková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Kristiánka znám od narození, je to syn mé nejlepší kamarádky. Bydlí jen s maminkou a dvěma sourozenci. Tatínek se od nich odstěhoval a o své děti nejeví zájem. Kristiánek by si moc přál chodit do tanečního kroužku – byl to jeho sen už v první třídě. I když ale maminka pracuje i o víkendech, nemůže si takový výdaj dovolit.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,700 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby se tichý a uzavřený Kristiánek mohl vyjádřit tancem

Kristiánek se narodil v prosinci roku 2010 a bylo to extrémně hodné miminko. Dnes je z něj tichý kluk, který se hodně uzavírá do sebe. A miluje tanec.

Když Kristiánek nastoupil do 1. třídy, poprvé se setkal s tancem a úplně mu propadl. Zalíbil se mu taneční kroužek, který vede tanečník Patrik Ulman, známý z televizního pořadu pro děti RYTMIX. Kristiánek tento pořad sleduje a snaží se tančit podle dětí v televizi. Je v tom hodně vytrvalý.

Kristiánek letos nastoupil do 2. třídy a ze školy přinesl přihlášku právě do tanečního kroužku, který v loňském roce tolik obdivoval. Kroužek probíhá přímo na jeho základní škole, což je skvělé. Já si ale nemůžu dovolit mu kroužek zaplatit.

Jsem rozvedenou matkou od tří dětí. Kvůli bývalému manželovi jsem se dostala do dluhů, nakonec jsem musela zažádat o insolvenci. A i když se svým dětem snažím dát všechno, co mohu, někdy to prostě nestačí.

Kristiánek mi řekl, že je tento konkrétní kroužek tance jeho velkým snem. A já jsem mu musela říct, že mu tento sen nedokážu splnit. Jeho slzy mě skoro zničily. Bylo by skvělé, kdybych za ním teď mohla přijít a říct, že jsem našla cestu, jak mu kroužek zaplatit. Pomůžete mi, prosím, vykouzlit mému synkovi úsměv na rtech?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě