Kristýnce na potřebné školní pomůcky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní pomůcky (penál, pastelky, nůžky apod.); dar zajišťuje Sevt.cz

Obrázek daru
Mgr. Jaroslava  Židková
Patron příběhu

Mgr. Jaroslava Židková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Maminku a její 4 děti jsem poznala v rámci výkonu svého povolání sociální pracovnice. Rodina využívá sociálně aktivizační službu pro rodiny s dětmi. Maminka se o své děti vzorně stará, bohužel jí ale chybí finanční zajištění na mnohdy základní potřeby. Kristýnka je vnímavá malá slečna se smyslem pro výtvarno a vytváření hezkých věcí. Jelikož se rychlostí blesku blíží začátek školního roku, musí jí maminka rychle sehnat školní pomůcky, na které však nemá peníze. Pojďme ji proto společně podpořit - naši pomoc si zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,004 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Kristýnky, která vyrůstá se třemi sourozenci a maminkou samoživitelkou

Dvanáctiletá Kristýnka je usměvavá a kreativní slečna, která má velké výtvarné nadání. Ve volném čase maluje a vyrábí snad ze všeho, co se jí dostane pod ruku. Vyhlášená je však svými kostýmy pohádkových postav, které jsou prostě dokonalé.

Kristýnka má další 3 sourozence, se kterými má moc hezký vztah. Maminka je ale na jejich výchovu sama a není to pro ni vůbec snadné. Dělá, co může, aby dětem zajistila vše potřebné, ne vždy se jí to však daří. Její dvouletý syn se navíc potýká s astmatem, takže nakupuje léky. Starší syn Kubík se zase narodil s vývojovou vadou horních končetin a rovněž potřebuje speciální péči. To vše se samozřejmě projevuje i v rodinném rozpočtu.

S příchodem nového školního roku se náklady dále zvyšují. Maminka si však v tuto chvíli už žádné další výdaje nemůže dovolit. Rozhodla se proto obrátit na Patrona dětí s žádostí o příspěvek na školní pomůcky pro Kristýnku. Ta má zatím jen školní batoh, vše ostatní je potřeba pořídit. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě