Kroužek akvabel pro Mirku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek akvabel pro školní rok 2019/2020

Obrázek daru
Zuzana  Petrová, DiS.
Patron příběhu

Zuzana Petrová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Mirkou a její maminkou spolupracuji již delší dobu v rámci naší služby sociální asistence. Pracujeme spolu především na zlepšení jejich finanční situace. Mirka s námi také jezdí na různé akce a výlety, které pořádáme. Maminka zatím nemůže pracovat, protože je po operaci rukou. Momentálně je tak vedená na úřadu práce. Ze svých příjmů uhradí jen to nejnutnější, na volnočasové aktivity jí už nezbývají peníze. Mirka by však ráda pokračovala v docházení do kroužku akvabel, který ji moc baví. A protože na jeho úhradu nemá maminka peníze, rozhodla se s mojí podporou požádat o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své Mirky

Moje osmiletá dcerka Mirka je velký vodomil. V bazénu tráví většinu svého volného času, takže má neustále na prstech varhánky. Když jsme proto spolu vybíraly kroužek, který by mohla navštěvovat, bylo jasné, že musí jít o plavání. Pak ale Mirka uviděla akvabely a v tu chvíli věděla, že „pouhé“ plavání není nic pro ni. Letos tak ukončila už druhou sezónu v kroužku akvabel a těší se, až v září spolu se svými kamarádkami opět skočí do bazénu. Já se ale aktuálně nacházím v situaci, kdy jí kroužek nemůžu zaplatit.

O Mirku se totiž starám sama, a když uhradím náklady na bydlení, jídlo a školní pomůcky, nezbydou mi téměř žádné peníze. A proto moc prosím o pomoc vás. Mirka své akvabely upřímně miluje, a pokud by se do kroužku už nemohla vrátit, zlomilo by jí to srdce.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě