Kroužek angličtiny pro nesmělou Míšu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek angličtiny; dar zajišťuje Ucimesrdcem.cz

Obrázek daru
Barbora Bartakovičová, DiS.
Patron příběhu

Barbora Bartakovičová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou devítileté Míši spolupracuji v rámci sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Míša žije v sociálně slabé rodině, kde o ni pečuje pouze její maminka, která je ze zdravotních důvodů dlouhodobě nezaměstnaná. Maminka bohužel nemá nárok na žádné dávky ze systému sociálního zabezpečení, protože sdílí domácnost se svou matkou, babičkou Míši. Díky kroužku angličtiny by byla Míša začleněná do kolektivu dětí, poznala nové přátele a měla vhodně vyplněný volný čas.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,900 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka napsala příběh svojí holčičky Míši

Moje devítiletá dcerka Míša žije se mnou a svojí babičkou v malém bytě. Já jsem bohužel kvůli vleklým zdravotním problémům dlouhodobě nezaměstnaná, ale v rámci svých možností se snažím Míše dopřát všechno, co potřebuje. Míši otec s námi nebydlí, se svojí dcerkou se však pravidelně vídá.

Míša je uzavřené děvčátko, které nemá přátele, s nimiž by trávila svůj volný čas. Myslím, že ji to trápí. Teď by ráda chodila na kroužek angličtiny, od nějž si slibuje jednak zlepšení svých jazykových schopností, a pak také příležitost, jak najít nové kamarády. Já jí ale kroužek angličtiny zaplatit nemohu, proto jsem se obrátila na Patrona dětí. Naše finanční situace bohužel není dobrá, ale snažím se ji řešit. Hodně nám pomáhají v Charitě, ale ještě je před námi dlouhá cesta. Předem děkuji všem, kteří mi se zaplacením kroužku angličtiny pomohou.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě