Kroužek basketbalu a kytary pro šikovného Romea

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek basketbalu a výuku na kytaru; službu poskytuje DDM

Obrázek daru
Anna Zavřelová
Patron příběhu

Anna Zavřelová

Pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Romeo je velice snaživý kluk. Když se do něčeho nadchne, jen tak to nezdává a umí věci dotáhnout do konce. Jeho největší přednost je humor, nadhled a zodpovědnost.

Romeo navštěvuje náš klub od svých 8 let. Já sama Romea znám 5 let a často se s ním setkávám na klubu. Jeho maminka pracuje u nás v centru jako peer pracovník a pracuje s lidmi z její komunity. Sama se snaží aktivně situaci rodiny řešit.

Romeo je velice nadaný žák i na volnočasové aktivity. Žije doma s rodiči, babičkou a třemi sestrami. Se službou velice spolupracuje a účastní se volnočasových i preventivních aktivit. Často s námi jezdí na vícedenní preventivní výjezdy. Bohužel, kvůli ekonomické situaci rodiny nemůže chodit na klasické kroužky jako basketbal a kytara. Pro Romea by byl vhodný nějaký kroužek, jelikož na klubu jsou s ním i jeho sourozenci a tak nemá nic ,,svého".

Společně jsme vybrali
celou částku 2,300 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Romeo má touhu hrát basketbal a naučit se na kytaru

Romeo je šikovný a cílevědomý kluk, který si jde za svým. Vždy se nám snaží pomáhat a velmi se snaží.

Jsme 6 členná rodina. Můj manžel pracuje jako popelář a já dělám jako kontaktní pracovník. Naše výdaje na bydlení a zajištění rodiny jsou vysoké. Především náklady za nájem a základní potřeby. Proto nám bohužel nezbývají finance na kroužky pro děti. To nás velmi mrzí, jelikož si uvědomujeme, jak důležité jsou k jejich rozvoji a zapojení mezi ostatní děti.

Romeo by si přál docházet na kroužek basketbalu a kytary, ale nemáme na to finanční prostředky. Poznal by tam nové kamarády a přiučil se něčemu novému. Třeba by dokonce objevil svůj skrytý talent.

Proto vás moc prosím o příspěvek na kroužky pro Romea. Velmi se vážíme jakékoli pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě