Kroužek basketbalu a školní obědy pro Lukáška

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve škole a kroužek basketbalu na půl roku, sportovní obuv

Obrázek daru
Mgr. Jana  Kratochvílová
Patron příběhu

Mgr. Jana Kratochvílová

sociální pracovnice v Leccos, z. s.

Komentář patrona

Lukáška znám z programů, které naše nezisková organizace nabízí dětem, mládeži a rodinám. Lukášek momentálně žije se svojí maminkou na ubytovně, kam se přestěhovali o prázdninách. Maminka chodí do práce, finanční situace rodiny přesto není dobrá. Se začátkem školního roku měli vyšší výdaje, a to také proto, že Lukášek přestupoval do jiné základní školy a bylo potřeba pořídit nové pomůcky dle požadavků školy. Lukášek je živější chlapec a potřebuje mnoho pohybu. Začal proto chodit do kroužku basketbalu, kde se mu moc líbí. Maminka má ale problém s úhradou poplatku za kroužek. Nemůže si dovolit zaplatit ani školní obědy, takže na ně Lukášek nechodí. Teplé jídlo mu ale mezi vyučováním chybí. Věřím však, že díky Patronovi dětí bude moc chodit nejen na obědy, ale i pokračovat v hraní svého oblíbeného basketbalu.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,988 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka napsala příběh svého synka

Osmiletý Lukášek si nedávno zamiloval basketbal. Když ho nemůže hrát, musí o něm alespoň mluvit. Jsem moc ráda, že si našel sport, který ho baví. Má totiž hodně energie a potřebuje ji někde vydat. V září začal docházet do kroužku basketbalu, otázkou ale je, jak dlouho tam bude moci zůstat.

Po rozchodu s Lukáškovým otcem jsem na výchovu syna sama. Pracuji a snažím se, aby mu nic nechybělo, bohužel mi ale nezbývají peníze ani na školní obědy, natož na kroužek basketbalu.

Lukášek si uvědomuje, že na tom nejsme dobře a trápí ho to. Přála bych si, aby místo starostí zažíval v životě víc radostí, proto jsem se rozhodla požádat o pomoc s úhradou kroužku i školních obědů vás. Budu vám vděčná za jakýkoli příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě