Kroužek florbalu pro Honzu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek florbalu

Obrázek daru
Miloslava  Keclíková
Patron příběhu

Miloslava Keclíková

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Honzou jsem se poznala u jeho prarodičů. Více jsme se seznámili na akcích pořádaných naší organizací. Honza žije pouze s matkou samoživitelkou. Otec je po několik posledních let ve výkonu trestu odnětí svobody, tudíž na dítě nic nepřispívá. Jeho trest vyprší až za dva a půl roku. Otec nadělal spoustu dluhů, matka tak momentálně splácí insolvenci. Proto je to pro ni obtížné zejména po finanční stránce. Často jí nezbývají peníze ani na zaplacení toho nejnutnějšího. Nyní by potřebovala pomoci se zaplacením kroužku florbalu na 2. pololetí. Honza má florbal opravdu rád. Navíc pro něj kroužek florbalu představuje způsob, jak smysluplně využít svůj volný čas. Sport rovněž může zvýšit jeho sebevědomí, a to v kolektivu vrstevníků a pod vedením mužské autority, která mu jinak schází. Jeho trenér tak funguje nejen jako kouč, ale také jako vzor a podpora.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,600 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Nadějný florbalista Honza by rád chodil do kroužku i příští rok

Honza (10 let) je vášnivým florbalistou. Do kroužku florbalu chodí moc rád, ale občas má strach, že na něj doma nebudou peníze. Mamince se podařilo našetřit, takže mu mohla kroužek zaplatit na 1. pololetí, na zaplacení kurzovného na další pololetí už ale peníze nemá.

Honzova maminka se totiž o všechno musí starat sama. Jeho tatínek je opakovaně ve výkonu trestu odnětí svobody, výživné mu nebylo stanoveno. Po dobu trvání jejich manželství navíc nadělal spoustu dluhů, které maminka nebyla schopna splácet, proto je nyní v insolvenci. Finančně na tom nejsou vůbec dobře.

Mamince někdy nezbývají peníze ani na to nejzákladnější. Teď se bohužel nacházejí v situaci, kdy se Honza musí zříci většiny volnočasových aktivit. Moc rád by se například učil hrát na kytaru, bohužel to ale z finančních důvodů není možné. Mamince je to strašně líto. Rozhodla se však, že udělá všechno pro to, aby mohl Honza chodit alespoň na florbal. Požádala tak o pomoc Patrona dětí. Pojďme jim společně pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě