Kroužek florbalu pro Jarmilku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek florbalu (členské příspěvky a soustředění)

Obrázek daru
Bc. Hana  Vojtíšková
Patron příběhu

Bc. Hana Vojtíšková

trenérka florbalu

Komentář patrona

V září jsem začala trénovat malé holky ve florbalu a právě na hřišti jsem poznala Jarmilku. Jarmilka je ze sociálně slabší rodiny. Otce nemá, se starším bratrem se nevídá. Žije jen s matkou v malém pronajatém bytě. Matka dojíždí za prací do Prahy do velké firmy, kde dělá dvanáctihodinové směny. Peníze, které vydělá, však sotva pokryjí povinné měsíční výdaje. Na volnočasové aktivity tak už nezbývá. Jarmilka je mladé, talentované děvče, které žije florbalem. Svým věkem spadá do kategorie mladších žáků, ale herně si může dovolit hrát i o kategorii výše, kde svým talentem také vyniká. Byla by škoda, kdyby svůj talent dál nerozvíjela kvůli financím, které jsou pro docházku do kroužku potřeba. Pojďme jí proto pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 10,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Jarmilky, která nadevše miluje florbal

Jarmilka (11 let) si doposud procházela nehezkým dětstvím. S maminkou chvilku žily na ulici, pak střídaly jednu ubytovnu za druhou. Nyní spolu bydlí v malém pronajatém bytě 1+1, který maminka dokázala v rámci svých možnosti zařídit. Maminka pracuje ve velké firmě v Praze, kam dojíždí svozovými autobusy. Snaží se všechno zvládat sama, z platu jí ale po zaplacení nezbytných poplatků nic nezbývá. Jarmilčin otec se v jejich životech nevyskytuje, se svojí dcerkou neudržuje žádný vztah.

Jarmilka je samostatná, aktivní a usměvavá malá slečna, která má neuvěřitelný talent pro florbal. Její srdíčko, které není úplně v pořádku (prokluzuje jí chlopeň a má zvětšenou cévku), bije jen pro tento sport. I ve dnech, kdy není trénink, vezme hokejku do ruky a trénuje doma. Aby však mohla kroužek florbalu navštěvovat i nadále, je potřeba uhradit členské příspěvky. Malé florbalistky navíc letos čeká soustředění, které také něco stojí. A protože si Jarmilčina maminka nemůže dovolit poplatky spojené s florbalem uhradit, obrátila se s žádostí o pomoc na Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě