Kroužek fotbalu pro Adámka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek fotbalu

Obrázek daru
Daniel  Landa
Patron příběhu

Daniel Landa

trenér fotbalu

Komentář patrona

Adámka jsem poznal v kroužku fotbalu, kde působím jako trenér. Jakmile vstoupil na hřiště, hned mezi ostatní děti zapadl a to jak herně, tak i lidsky. S ostatními chlapci si skvěle rozumí a řádně plní své povinnosti, díky kterým se jeho fotbalové schopnosti neustále zlepšují. Fotbal mu však pomáhá nejen po fyzické stránce, ale také po psychické. A protože bych byl rád, kdyby do kroužku docházel i v příštím školním roce, rozhodl jsem se stát patronem jeho příběhu. Věřím, že se nám společně podaří na kroužek vybrat potřebnou částku a Adámek se tak bude moci věnovat tomu, co má opravdu rád.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,400 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh fotbalisty Adámka, kterému maminka nemůže zaplatit jeho milovaný kroužek

Osmiletý Adámek je společenský a zábavný kluk, který si užívá snad všechny kolektivní sporty. Ze všeho nejvíc ale miluje fotbal, proto chodí do fotbalového kroužku. Má to tam moc rád, rozumí si se svými spoluhráči i trenérem. Aktuálně ale bohužel hrozí, že se k nim po prázdninách na hřišti nepřipojí. Maminka, která se o něj a jeho dva sourozence stará sama, totiž nemá na úhradu kroužku peníze.

Maminka se do tíživé finanční situace dostala kvůli svému bývalému manželovi. Ten dlouhé roky nepracoval, takže se snažila vše utáhnout sama. Protože to však bylo nad její síly, nabrala si půjčky, které dnes řádně splácí. Její bývalý manžel ji navíc psychicky i fyzicky týral, za což byl dokonce odsouzený. Její situace tak nebyla, a stále není vůbec snadná.

Když maminka uhradí nájem, energie, potraviny a splátku dluhů, nezbyde jí z výplaty téměř nic. Proto se obrátila na Patrona dětí s prosbou o pomoc s financováním kroužku fotbalu. Pro Adámka je fotbal nesmírně důležitý a nepřeje si nic jiného, než běhat se svými kamarády a spoluhráči po hřišti. Pojďme mu k tomu dopomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě