Kroužek gymnastiky pro Sabinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

roční poplatek gymnastickému oddílu, dres a cvičky, letní soustředění

Obrázek daru
Bc. Helena Černohorská
Patron příběhu

Bc. Helena Černohorská

sociální pracovnice

Komentář patrona

Sabinku znám již nějaký čas, v současné době vystupuji jako její kolizní opatrovnice. Pro Sabinku je gymnastika velkou vášní a zároveň formou psychohygieny. Může si užívat pohyb a volnost, ulevit si od svých trápení. Je také součástí týmu kamarádek, což je pro ni rovněž velmi důležité. Pomoc s uhrazením ročního školného v gymnastickém oddílu by pro ni bylo obrovskou úlevou. Její otec tuto volnočasovou aktivitu financovat nedokáže a Sabinka kromě gymnastiky už nic jiného nemá. Nový dres by potom zlepšil postavení malé závodnice v kolektivu a pozvedl její sebevědomí. Gymnastické letní soustředění by pak pro ni znamenalo smysluplný letní program.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Sabinka je malá slečna s velkou vášní pro gymnastiku. Je to její životní radost. Gymnastika pro ni neznamená jenom pohyb, ale také útěk před starostmi a bolestmi, se kterými žije už od malička.

Sabinka už od narození vyrůstá bez maminky - ta o ni nikdy nejevila zájem. Tatínek má práci, která ho moc baví. Snaží se ušetřit na kauci na byt, kde by mohli se Sabinkou společně bydlet. Než se mu to ale podaří, bydlí Sabinka u prarodičů. Tatínek za ní pravidelně dojíždí.

Sabinka je pohybově hodně nadaná, ale talent sám o sobě někdy ve sportu nestačí. Spoustu věcí je také potřeba zaplatit. Tatínek si bohužel nemůže dovolit zaplatit roční příspěvek do gymnastického oddílu, z finančních důvodů také není schopen uhradit letní soustředění a nové dresy. Protože chce ale pro svoji dceru jen to nejlepší, obrátil se na Patrona dětí s žádostí o pomoc s financováním toho, co Sabinka miluje nejvíc. Věří, že se to díky štědrým dárcům podaří. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě