Kroužek jógy pro Aničku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek jógy pro děti

Obrázek daru
Mgr. Iveta  Švecová
Patron příběhu

Mgr. Iveta Švecová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Maminka s dcerkou přišly do naší organizace na doporučení pracovnice OSPOD. Za dobu, co spolupracujeme, se už v jejich životě odehrála spousta pozitivních změn, z čehož máme velkou radost. Anička má ADHD, která se projevuje v podobě různých specifik chování. Bere lehké léky na uklidnění a upravení mozkových funkcí, bohužel však kvůli nim přibírá. Anička se tak potřebuje věnovat nějaké pohybové aktivitě, ideálně se svými vrstevníky. Ráda by navštěvovala kroužek jógy, kde by se naučila pracovat s přebytečnou energií a zlepšila si fyzickou kondici. Maminka, která se ale o Aničku stará sama a je v invalidním důchodu, si úhradu volnočasového kroužku nemůže dovolit. Pojďme jim společně pomoci, zaslouží si to.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,120 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Aničky, která neumí odpočívat

Pětiletá Anička žije jenom s maminkou. Ta je sice v invalidním důchodu, ale chodí i do práce. Holky už toho spolu hodně zažily. Nejprve se maminka trápila s onkologickým onemocněním. Ve stejné době od nich pak odešel tatínek, který se o svou dcerku nezajímá, Anička ho vůbec nezná. Výživné bohužel také neplatí, proto se děvčata potýkají s nedostatkem peněz.

Maminka se snaží, aby měla Anička všechno, co potřebuje, někdy to ale nejde. Anička má diagnostikovanou ADHD a trpí poruchami chování. Má také potíže s koncentrací a pozorností, neumí příliš odpočívat. Aby vůbec dokázala zpomalit, potřebuje léky.

Maminka by však byla ráda, kdyby se Anička naučila se zklidnit i bez léků, a to prostřednictvím kroužku jógy pro děti. Na józe by se totiž naučila pracovat s přebytečnou energií a soustředit se na každý pohyb. Anička by na jógu chodila moc ráda, ale maminka jí kroužek nemůže zaplatit. Proto se prostřednictvím Patrona dětí obrací s prosbou o pomoc na vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě