společně za lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+

Kroužek jógy pro Aničku

Přispívali jste na

kroužek jógy pro děti

Mgr. Iveta  Švecová
Patron příběhu

Mgr. Iveta Švecová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Maminka s dcerkou přišly do naší organizace na doporučení pracovnice OSPOD. Za dobu, co spolupracujeme, se už v jejich životě odehrála spousta pozitivních změn, z čehož máme velkou radost. Anička má ADHD, která se projevuje v podobě různých specifik chování. Bere lehké léky na uklidnění a upravení mozkových funkcí, bohužel však kvůli nim přibírá. Anička se tak potřebuje věnovat nějaké pohybové aktivitě, ideálně se svými vrstevníky. Ráda by navštěvovala kroužek jógy, kde by se naučila pracovat s přebytečnou energií a zlepšila si fyzickou kondici. Maminka, která se ale o Aničku stará sama a je v invalidním důchodu, si úhradu volnočasového kroužku nemůže dovolit. Pojďme jim společně pomoci, zaslouží si to.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,120 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Aničky, která neumí odpočívat

Pětiletá Anička žije jenom s maminkou. Ta je sice v invalidním důchodu, ale chodí i do práce. Holky už toho spolu hodně zažily. Nejprve se maminka trápila s onkologickým onemocněním. Ve stejné době od nich pak odešel tatínek, který se o svou dcerku nezajímá, Anička ho vůbec nezná. Výživné bohužel také neplatí, proto se děvčata potýkají s nedostatkem peněz.

Maminka se snaží, aby měla Anička všechno, co potřebuje, někdy to ale nejde. Anička má diagnostikovanou ADHD a trpí poruchami chování. Má také potíže s koncentrací a pozorností, neumí příliš odpočívat. Aby vůbec dokázala zpomalit, potřebuje léky.

Maminka by však byla ráda, kdyby se Anička naučila se zklidnit i bez léků, a to prostřednictvím kroužku jógy pro děti. Na józe by se totiž naučila pracovat s přebytečnou energií a soustředit se na každý pohyb. Anička by na jógu chodila moc ráda, ale maminka jí kroužek nemůže zaplatit. Proto se prostřednictvím Patrona dětí obrací s prosbou o pomoc na vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Volný čas
Vaškovi na letní tábor
Zbývá 14 dní
Cílová částka 5,000 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Cyklovozík pro autistu Šimonka
Zbývá měsíc
Cílová částka 13,307 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Letní tábor pro Kubíka a Anetku
Zbývá 10 dní
Cílová částka 8,100 Kč
Podpořit příběh