Kroužek mažoretek pro Terezku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek mažoretek

Obrázek daru
Jana  Demková
Patron příběhu

Jana Demková

třídní učitelka

Komentář patrona

Terezku znám ze základní školy, kde působím jako její třídní učitelka. Terezka potřebuje pomoci s úhradou kroužku mažoretek, který pravidelně navštěvuje. Její maminka je totiž samoživitelka, která se stará o 4 děti, takže počítá každou korunu. Na volnočasové aktivity už jí peníze nezbývají. Pojďme jí společně pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Terezky, která vyrůstá se třemi brášky a maminkou samoživitelkou

Desetiletá Terezka odmalička snila o tom, že bude mažoretkou. A loni se jí díky Patronovi dětí tento sen splnil. Maminka tehdy neměla na zaplacení kroužku mažoretek, a protože chtěla Terezce splnit její velký sen, požádala o pomoc.

Rok se s rokem sešel a maminka, která sama vychovává tři syny a Terezku, se stále nachází ve finanční tísni. A tak hrozí, že Terezka bude muset svůj milovaný kroužek opustit, což by jí zlomilo srdce. V mažoretkách se totiž opravdu našla a moc ji to baví.

Maminka měla začátkem roku spoustu výdajů. Platila například školní pomůcky a obědy, což pro ni jako samoživitelku nebylo snadné. A bohužel už nezbylo na volnočasové aktivity. Rozhodla se tak znovu zkusit své štěstí a hledat pomoc prostřednictvím Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě