Kroužek plavání pro Maxíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek plavání; dar zajišťuje DELFÍNEK

Obrázek daru
Ing. Marcela  Fialová
Patron příběhu

Ing. Marcela Fialová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Maxík je veselý kluk, kterého baví plavání. Jeho tatínek bohužel nezodpovědně svoji rodinu zadlužil, takže se dostali do velkých existenčních problémů. Maminka tak v tuto chvíli nemá peníze na volnočasové aktivity svých dětí. Proto bych vás touto cestou ráda požádala o příspěvek na kroužek plavání pro Maxíka.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby se Maxík jednou mohl stát plavčíkem

Jsem maminkou tří šikovných dětí, Káťi (19 let), Maxíka (13 let) a Sofinky (11 let). Ve škole se všichni moc snaží a doma mi se vším pomáhají. Jsou mojí radostí a jsem na ně pyšná.

Maxík rád sportuje a miluje vodu. Poprvé jsem ho vzala na plavání jako devítiměsíční miminko. Od té doby uběhlo téměř 13 let a Maxík stále plave. Jen k tomu už nepotřebuje moji pomoc. V kroužku plavání se pohybuje ve společnosti stejných plaveckých nadšenců, jako je on sám, a cítí se tam dobře. Až bude dospělý, chtěl by být plavčíkem u moře a já si moc přeji, aby se mu jeho sen splnil.

O své děti se starám sama. Jejich otci bylo sice soudně stanoveno výživné, v poslední době ho ale posílá nepravidelně. Bohužel jsme na něm finančně závislí. I když mám práci, nevydělávám tolik, abych byla schopná dětem zaplatit všechno, co si přejí. Když uhradím nájem, jídlo a oblečení pro nás čtyři, na mimoškolní aktivity a kroužky už finance nezbývají. Placení je prostě moc a bez pomoci je jisté, že se Maxík bude muset svého milovaného kroužků vzdát. Proto jsem se obrátila na projekt Patron dětí, který nám s úhradou Maxíkova plavání dříve pomohl. Věřím, že se to podaří i tentokrát.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě