Kroužek plavání pro Maxíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek plavání na 2. pololetí; dar zajišťuje DELFÍNEK plavání

Obrázek daru
Ing. Marcela  Fialová
Patron příběhu

Ing. Marcela Fialová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Maxík je synem mé kamarádky, kterou znám už velmi dlouho. Rodina se bohužel nachází v obtížné životní situaci, protože Maxíkův otec rodinu zadlužil a maminka to teď musí splácet. Statečně ale bojuje a snaží se dětem dopřát vše potřebné. Její plat bohužel nestačí na úhradu volnočasových aktivit dětí, a tak potřebuje pomoc se zaplacením kroužku plavání. Pojďme Maxovi na kroužek přispět a dát mu tím šanci skočit do vody, ponořit se pod hladinu a užít si to, co má ze všeho nejraději.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,650 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh svého syna, který je ve vodě jako doma

Čtrnáctiletý Maxík moc rád sportuje, nejvíc ale miluje plavání. Poprvé jsem ho vzala do bazénu, když byl devítiměsíční miminko. Od té doby uběhlo 13 let a Maxík stále plave, jen k tomu už nepotřebuje moji pomoc. Pohybuje se ve společnosti stejných plaveckých nadšenců, jako je on sám, a cítí se tam dobře. Kroužek plavání je zkrátka jeho druhým domovem. Až bude dospělý, chtěl by být plavčíkem u moře.

Moc bych si přála, aby se mu jeho sen splnil. Nechci si ani představit, jak nešťastný by byl, kdyby musel s plaváním skončit. Protože se však naše rodina nachází v těžké životní i finanční situaci, je dost možné, že k tomu dojde.

O Maxíka a jeho dvě sestry se starám sama. Jejich otci bylo sice soudně stanoveno výživné, platí ho však nepravidelně a v minimální výši. Na výživném jsme bohužel finančně závislí. I když mám práci, nevydělávám tolik, abych byla schopná dětem zaplatit všechno, co si přejí. Když uhradím nájem, jídlo a oblečení pro nás čtyři, na mimoškolní aktivity a kroužky už finance nezbývají. Placení je prostě moc a bez pomoci je jisté, že se Maxík bude muset svého kroužku vzdát.

Patron dětí nám už dříve pomohl a Maxíkovi jeho milované plavání zaplatil. Věřím, že se to podaří i tentokrát.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě