společně za
lepší dětství

Otevřít menu Zavřít menu

Kroužek plavání pro Radečka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek plavání po celý rok

Obrázek daru
Jana  Polčáková
Patron příběhu

Jana Polčáková

učitelka

Komentář patrona

Radečka jsem poprvé poznala v září roku 2018, kdy se společně s maminkou a mladší sestřičkou přestěhovali do našeho města. Do té doby neměl lehké dětství. Maminka však našla odvahu k důležitému kroku, našla dětem nový domov a snaží se jim poskytnout to nejlepší zázemí pro klidné prožití dětství. O Radečka i svoji mladší dcerku se vzorně stará, snaží se jim dopřát co možná nejvíce. Jako samoživitelka však nemá moc financí nazbyt. Chtěla bych vás proto požádat o finanční pomoc, kterou by maminka využila na zaplacení kroužku plavání pro Radečka.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh malého plaváčka Radečka

Šestiletý Radeček miluje plavání a v bazénu by nejraději trávil veškerý volný čas. Když si jdeme spolu zaplavat a já zavelím, že je čas jít domů, dá mi svým zamračeným obličejem najevo, že se mu moje rozhodnutí ani trošku nelíbí.

Aby mohl v bazénu trávit více času a rozvíjet své plavecké schopnosti, chtěla bych ho přihlásit do kroužku plavání. Ten stojí na celý rok 5 800 korun, já si ale nemohu takovou částku dovolit. O Radečka a jeho čtyřletou sestřičku se totiž starám sama. Jejich otec mi má platit výživné, a i když je kvůli neplnění tohoto závazku v podmínce, ještě mi neposlal ani korunu. A tak moc prosím o pomoc vás.

Radeček je opravdu šikovný a ve vodě je ve svém živlu. Díky vám dostane možnost rozvíjet svůj talent a kdo ví, třeba z něj jednou bude profesionální plavec.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě