Kroužek plavání pro Radečka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek plavání po celý rok

Obrázek daru
Jana  Polčáková
Patron příběhu

Jana Polčáková

učitelka

Komentář patrona

Radečka jsem poprvé poznala v září roku 2018, kdy se společně s maminkou a mladší sestřičkou přestěhovali do našeho města. Do té doby neměl lehké dětství. Maminka však našla odvahu k důležitému kroku, našla dětem nový domov a snaží se jim poskytnout to nejlepší zázemí pro klidné prožití dětství. O Radečka i svoji mladší dcerku se vzorně stará, snaží se jim dopřát co možná nejvíce. Jako samoživitelka však nemá moc financí nazbyt. Chtěla bych vás proto požádat o finanční pomoc, kterou by maminka využila na zaplacení kroužku plavání pro Radečka.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh malého plaváčka Radečka

Šestiletý Radeček miluje plavání a v bazénu by nejraději trávil veškerý volný čas. Když si jdeme spolu zaplavat a já zavelím, že je čas jít domů, dá mi svým zamračeným obličejem najevo, že se mu moje rozhodnutí ani trošku nelíbí.

Aby mohl v bazénu trávit více času a rozvíjet své plavecké schopnosti, chtěla bych ho přihlásit do kroužku plavání. Ten stojí na celý rok 5 800 korun, já si ale nemohu takovou částku dovolit. O Radečka a jeho čtyřletou sestřičku se totiž starám sama. Jejich otec mi má platit výživné, a i když je kvůli neplnění tohoto závazku v podmínce, ještě mi neposlal ani korunu. A tak moc prosím o pomoc vás.

Radeček je opravdu šikovný a ve vodě je ve svém živlu. Díky vám dostane možnost rozvíjet svůj talent a kdo ví, třeba z něj jednou bude profesionální plavec.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě