společně za lepší
dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Kroužek plavání pro Vojtu

Přispívali jste na

kroužek plavání na celý školní rok 2019/2020

Jana  Burďáková
Patron příběhu

Jana Burďáková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Vojta je šikovný kluk, který velice rád plave. Dlouho chodil do kroužku plavání, který ale musel kvůli špatné finanční situaci v rodině opustit. Byl z toho hodně smutný a jeho rodiče také. Rozhodli se ale udělat vše pro to, aby se k plavání mohl vrátit. A tak žádají o pomoc Patrona dětí. Pokud se díky dárcům podaří potřebnou částku na úhradu kroužku plavání vybrat, Vojtova radost bude bezbřehá.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,400 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Vojty, který se kvůli nedostatku peněz v rodině musel vzdát plavání

Desetiletý Vojta od 1. třídy závodně plaval. Ve vodě se vždycky cítil jako doma, proto pro něj bylo hodně těžké přijmout fakt, že už do svého milovaného kroužku plavání chodit nemůže. Jeho rodiče, kteří se starají o 6 dětí, totiž na úhradu kroužku nemají peníze. Tatínek sice pracuje, maminka je ale na mateřské dovolené. A absence jednoho řádného příjmu je v rodinném rozpočtu dost znát.

Vojta je přitom pilný kluk. I přes náročné tréninky si vždycky našel čas na učení a ve škole měl a má výborné známky. To, že ve 4. třídě najednou nemohl jít do svého oblíbeného kroužku, ho strašně mrzelo. Jeho rodiče to samozřejmě také trápí. Moc by si přáli, aby byl Vojta šťastný a věnoval se tomu, co má rád a v čem je dobrý. Po zajištění všech základních potřeb pro 6 dětí jim však už na kroužky a volnočasové aktivity dětí nezbývají peníze.

Naštěstí se ale dozvěděli o Patronovi dětí a rozhodli se požádat o pomoc. Pojďme společně Vojtu podpořit a dejme mu šanci vrátit se k plavání a žít svůj sen.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Volný čas
Zbývá 11 dní
Kroužky pro šikovnou Anetku
520 Kč
Cílová částka 3,520 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Zbývá 17 dní
Volný čas
Zbývá 21 dní