Kroužek pro malou tanečnici Natálku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

taneční kroužek

Obrázek daru
Bc. Tereza Saifrtová, DiS.
Patron příběhu

Bc. Tereza Saifrtová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou Natálky spolupracuji od roku 2016 v rámci Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Natálka žije se svojí maminkou a staršími sestrami v pronajatém bytě. Její tatínek se s ní často vídá a snaží se rodině pomáhat, protože ale sám splácí své dluhy, finančně jim pomoci nemůže. Natálka je usměvavá holčička, přitom ji od narození trápí ekzémy a má za sebou několik pobytů v nemocnici. Má moc ráda tanec a společnost dětí, proto si moc přeje chodit do tanečního kroužku. Protože na to ale její maminka nemá dostatek peněz, rozhodla se požádat o příspěvek Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,400 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Natálky, která bydlí s maminkou a dvěma sestřičkami

Tříletá Natálka je šikovná a usměvavá holčička, i když to už od narození nemá vůbec snadné. Po svém příchodu na svět strávila spoustu času v nemocnici, nemohla chodit mezi jiné děti a kde co ji trápilo a bolelo. A když si její tělíčko vytvořilo dostatečnou imunitu na to, aby se mohla konečně podívat ven, přišly další potíže. Objevila se u ní silná alergie na různé potraviny, plenky i mycí prostředky. Natálka je ale neustále veselé a rozesmáté děvčátko a zdá se, že jí náladu prostě nic nezkazí.

Dnes už může malá šikulka chodit do školky, kde je ve svém živlu. Hraje si a dovádí, maluje, což je jedna z jejích nejoblíbenějších činností, a s radostí poslouchá pohádky. Co ji ale baví úplně nejvíc, je tancování. Nedávno mamince důležitě vysvětlovala, že prostě potřebuje chodit do tanečního kroužku, kde je to určitě moc prima. Maminka by jí kroužek ráda dopřála, protože se ale sama stará o tři dcery, nemá na úhradu kroužku peníze.

Natálčin tatínek se o svoji dcerku zajímá a tráví s ní hodně času. Snaží se rodině pomáhat, jak jen může, protože se ale potýká s dluhy, které splácí, potřebnou finanční podporu jí poskytnout nemůže. Protože si však maminka přeje, aby se její Natálka, která dlouho nemohla mezi děti, věnovala po boku svých kamarádek tomu, co ji baví, rozhodla se požádat o finanční příspěvek na taneční kroužek vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě