Kroužek sportovní gymnastiky pro Samíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek sportovní gymnastiky na celý rok

Obrázek daru
MUDr. Petra  Hanzlíková
Patron příběhu

MUDr. Petra Hanzlíková

dětská lékařka

Komentář patrona

Samíka znám ze své ordinace, jsem jeho dětská lékařka. Samík žije ve skromné rodině, se kterou se život vůbec nemazlil. Má moc šikovné rodiče, ale ti nemají nikoho, kdo by jim s malými dětmi pomohl. Z toho také vyplývá, jak těžké je zejména pro maminku najít si práci na plný úvazek. Oba rodiče se velmi snaží dopřát dětem vše, co potřebují, ale na některé méně potřebné věci, jako jsou např. kroužky, jim už nezbývají peníze. Proto se rozhodli zkusit své štěstí a požádat o příspěvek prostřednictvím Patrona dětí. Finanční dar by jim totiž umožnil zaplatit pohybově nadanému Samíkovi kroužek sportovní gymnastiky.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,200 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek vypráví příběh svého syna, budoucího úspěšného gymnasty

Šestiletý Samík je aktivní kluk, který se rád hýbe. Ve čtyřech letech se sám naučil kotrmelec a později hvězdu. A protože ho takové cviky hodně baví, rádi bychom ho s manželkou přihlásili do kroužku sportovní gymnastiky. Samík měl možnost se na jeden trénink podívat a byl z toho nadšený. Bohužel nejsme v tuto chvíli schopni mu kroužek zaplatit, proto prosíme o pomoc vás.

Samíkově mamince nedávno skončila mateřská dovolená a nyní je na úřadu práce. Já sice pracuji, ale po zaplacení všech nezbytných výdajů nám peníze na kroužek gymnastiky nezbývají. Samík ale chodí alespoň v rámci školky na plavání – to jsme byli schopni z našich prostředků uhradit.

Samík má ještě tříletého brášku Teodorka, se kterým se mají moc rádi. Jeden na druhého nedají dopustit, i když má někdy Samík Teodorka plné zuby. Kluci spolu dokonce cvičí – Samík učí mladšího brášku kotouly a různé prvky, které se naučil na parkouru. Samík je prostě do cvičení velký nadšenec a možnost chodit na sportovní gymnastiku by pro něj byla splněným snem.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě