Kroužek street dance pro tanečníka Adámka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek street dance

Obrázek daru
MgA. Alexandra  Kallusová
Patron příběhu

MgA. Alexandra Kallusová

lektorka tance

Komentář patrona

Jsem lektorkou tance na základní škole a jsem hrdá na to, že můj kroužek street dance navštěvuje takový šikula, jako je Adámek. Upřímně mohu říct, že je to talentovaný a výjimečný chlapec plný nadšení a pokory. Moc si vážím toho, že ho právě já mohu vést k pohybu a tanci, který je pro něj tak důležitý. Když mě proto jeho maminka požádala, zda bych se nestala patronkou jeho příběhu, neváhala jsem ani minutu. Díky dětem, jako je Adámek, mi totiž moje práce dává smysl a budoucnost. Díky aktivně strávenému času děti totiž na chvilku opustí realitu a těžkosti všedních dní a zároveň tráví méně času u počítačů a mobilů. Adam má, pokud jde o tanec, velké sny a cíle a já mu je moc ráda pomohu rozvíjet. Aby k tomu ale došlo, potřebuje naši pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví o svém pohybově nadaném Adámkovi

Téměř desetiletý Adámek je empatický kluk s dobrý srdcem. Má moc rád zvířata, o která se umí krásně postarat. Rád maluje a zpívá, ze všeho nejvíc ho však baví tanec, proto začal před dvěma lety navštěvovat kroužek street dance. Našel si tam opravdu dobré kamarády, oblíbil si lektorku Sašu, která je skvěle vede, a užívá si trénink společných choreografií, které každoročně předvádějí rodičům. Na rozdíl od jiných dětí Adámek nebývá nervózní a veřejná vystoupení vyloženě miluje. Je proto jasné, že chce i letos v tanečním kroužku pokračovat. Já se ale bohužel nacházím ve finanční tísni a není v mých silách mu kroužek uhradit.

Adámka od jeho tří let vychovávám sama. Snažím se všechno poplatit ze svého příjmu, pravdou ale je, že na volnočasové aktivity mi peníze nezbývají. Loni se mi sice podařilo dát finance na kroužek dohromady, letos to však už nezvládnu. Adámek byl totiž v červnu v nemocnici se zánětem kosti a následná domácí péče a rehabilitace mi dala finančně dost zabrat. Na pomoc Adámkova otce se bohužel spolehnout nemůžu, protože už tři roky neposílá výživné a výše dluhu se vyšplhala k 80 000 korun. Celá věc se sice projednává soudně, k ničemu to však zatím nevede.

Adámek je nesmírně pohybově nadaný a ve street dance se opravdu našel. A protože ho nechci připravit o radost, kterou při tanci a vystoupeních zažívá, prosím vás o pomoc s úhradou jeho milovaného kroužku. Věřím, že až vyroste, bude také pomáhat těm, kteří to potřebují.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě