Kroužek a vzdělávací akce pro šikovnou Adélku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

poplatek do školního fondu (kina, divadla, vystoupení, exkurze) a kroužek chovatelů drobných savců na celý rok

Obrázek daru
Aurélia Balážová
Patron příběhu

Aurélia Balážová

asistentka pedagoga

Komentář patrona

S Adélkou jsem se setkala ve škole, kde pracuji jako asistentka pedagoga. Adélka je moc hodná holčička, ve škole ji to moc baví a má ráda zvířata. Bohužel ale nemůže kvůli rodinné situaci sdílet se třídou všechny vzdělávací akce. Adélce tak chybí pocit sounáležitosti s kolektivem a přichází o důležité aktivity, které jsou pro rozvoj její osobnosti naprosto zásadní. Adélčina maminka je samoživitelka na mateřské dovolené, a tudíž nemá peníze na zaplacení Adélčiných školních a volnočasových aktivit. Letos i loni jsem zařídila Adélce školní obědy zdarma, ale kroužky a vzdělávací program už zařídit nelze. Obracím se tedy na Patrona dětí a doufám, že Adélka bude moci navštěvovat jak svůj vysněný kroužek chovu drobných savců, tak i další programy se svými spolužáky.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,700 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Adélky, jejímž snem je navštěvovat kroužek chovatelů savců

Adélka je šikovné děvčátko. Dobře se učí a ráda si hraje se svým mladším bráškou. Ze všeho nejraději má ale zvířátka. Jejím snem je navštěvovat kroužek chovu drobných savců, její rodina si ale tento výdaj bohužel nemůže dovolit.

Adélčina maminka je samoživitelka na mateřské dovolené a kromě Adélky vychovává ještě další dvě děti. Nyní jí nezbývají peníze na zaplacení kroužků ani jiných volnočasových aktivit, kterým by se její dcerka chtěla věnovat. Kromě vysněného kroužku se Adélka nemůže zúčastňovat ani akcí organizovaných školou, jako jsou například návštěvy divadla, kina či různé exkurze, což ji velmi mrzí. Tak to ale zůstat nemusí.

Aby mohla Adélka navštěvovat svůj vytoužený kroužek i školní akce, rozhodla se její maminka požádat o pomoc Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě