Kroužky pro Jasmínku, Janu, Honzu a Jakuba

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužky v DDM

Obrázek daru
Bc. Tereza Saifrtová
Patron příběhu

Bc. Tereza Saifrtová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou Jasmínky, Janičky, Honzy a Jakuba jsem se seznámila v rámci svého povolání sociální pracovnice. Spolupráce začala hledáním bydlení. Rodina se dostala do tíživé sociální situace, ze dne na den se museli vystěhovat z domu, který chce majitel prodat. Děti několik měsíců žily s rodiči v provizorním přístřešku na zahradě a spaly v autě. Na konci srpna si rodina našla byt, a tak rodiče veškeré úspory vložili do nového bydlení. Nyní jim nezbývají peníze na platby mimoškolních aktivit pro děti. Těm by docházka do kroužků pomohla snáze se zapojit mezi nové kamarády. Děti jsou šikovné a živě se zajímají o spoustu věcí.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,200 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Kroužky pro dvě sportovkyně, filmaře a modeláře

Honzík, Jakub, Janička a Jasmínka se na konci srpna přestěhovali do nového bydliště. Před tím se ze dne na den museli s rodiči vystěhovat z přechodného domova a chvíli bydlet na zahradě v provizorním domečku a v autě. Zní to dobrodružně, ale jen na chvíli. Naštěstí šly děti v září do školy už z pronajatého bytu.

V novém prostředí si hezky zvykají, jen teď byla se stěhováním a začátkem školního roku spousta výdajů a rodičům nezbývají peníze na kroužky pro děti.

Jasmínka s Janičkou mají rády pohyb, bavila by je atletika. Jakub rád kreslí animované postavičky a utváří z nich komiksy a našel pro sebe báječný kroužek filmové animace. A Honza? Odmala s tatínkem sestavoval různé modely aut a letadel, jeho rozhodnutí bylo tedy jasné, a kroužek modelář se v nabídce DDM také našel!

Spojíme síly s Patronem dětí a pomůžeme rodičům zaplatit vytoužené kroužky pro jejich čtyři děti?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě