společně za lepší
dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Kroužky v ZUŠ pro Esterku

Přispívali jste na

školné v základní umělecké škole – balet, zpěv a hra na housle

Bc. Tereza Saifrtová
Patron příběhu

Bc. Tereza Saifrtová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Esterčinou rodinou spolupracuji pár měsíců v rámci sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Rodina se ocitla ve velmi složité rodinné situaci – Esterčin tatínek utrpěl mozkovou příhodu a byl hospitalizovaný na JIP. Maminka se tedy sama stará o své tři dcery. Rodina žije v rodinném domě, který si postavili svépomocí. Maminka ale momentálně nemá na to, aby zvládla sama platit veškeré výdaje spojené s domácností a s dětmi. Esterka je hudebně nadaná a ráda by chodila na kroužky stejně jako v předchozích letech. Na kroužcích má hodně kamarádů a alespoň na chvilku na nich zapomíná na starosti, které mají doma. Vzhledem k rodinné situaci ale maminka není momentálně schopná jí kroužky zaplatit, proto s mojí podporou prosí o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,100 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka napsala příběh své hudebně nadané Esterky

Sedmiletá Esterka je hudebně nadaná dívka, která s nadšením navštěvuje kroužek baletu, zpěvu a hry na housle v rámci základní umělecké školy. Mimo to hraje a tančí každou volnou chvíli a těší se, až v září do svých oblíbených kroužků zase naskočí. Bohužel to ale zatím vypadá tak, že se bez nich letos bude muset obejít.

S manželem máme tři dcery, které jsou moc šikovné. Mají řadu mimoškolních aktivit a pro nás doposud nebyl problém je financovat. To se ale změnilo v momentě, kdy manžela postihla mozková příhoda. Dnes stále leží v nemocnici, kam za ním každý den jezdíme. Já pracuji na částečný úvazek jako porodní asistentka, ze zdravotních důvodů nemohu být zaměstnaná na celý úvazek.

Zaplatit všechno z mého platu ale nejde. Na kroužky pro děti už mi proto nezbývají peníze. A tak vás moc prosím o pomoc. Esterka celou situaci kolem tatínka nenese dobře a představa, že by byla připravena ještě o své milované kroužky, ji upřímně děsí. Proto vám budu vděčná za každý příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Volný čas
Zbývá 11 dní
Kroužky pro šikovnou Anetku
520 Kč
Cílová částka 3,520 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Zbývá 17 dní
Volný čas
Zbývá 21 dní