Kroužky v ZUŠ pro Esterku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školné v základní umělecké škole – balet, zpěv a hra na housle

Obrázek daru
Bc. Tereza Saifrtová
Patron příběhu

Bc. Tereza Saifrtová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Esterčinou rodinou spolupracuji pár měsíců v rámci sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Rodina se ocitla ve velmi složité rodinné situaci – Esterčin tatínek utrpěl mozkovou příhodu a byl hospitalizovaný na JIP. Maminka se tedy sama stará o své tři dcery. Rodina žije v rodinném domě, který si postavili svépomocí. Maminka ale momentálně nemá na to, aby zvládla sama platit veškeré výdaje spojené s domácností a s dětmi. Esterka je hudebně nadaná a ráda by chodila na kroužky stejně jako v předchozích letech. Na kroužcích má hodně kamarádů a alespoň na chvilku na nich zapomíná na starosti, které mají doma. Vzhledem k rodinné situaci ale maminka není momentálně schopná jí kroužky zaplatit, proto s mojí podporou prosí o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,100 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka napsala příběh své hudebně nadané Esterky

Sedmiletá Esterka je hudebně nadaná dívka, která s nadšením navštěvuje kroužek baletu, zpěvu a hry na housle v rámci základní umělecké školy. Mimo to hraje a tančí každou volnou chvíli a těší se, až v září do svých oblíbených kroužků zase naskočí. Bohužel to ale zatím vypadá tak, že se bez nich letos bude muset obejít.

S manželem máme tři dcery, které jsou moc šikovné. Mají řadu mimoškolních aktivit a pro nás doposud nebyl problém je financovat. To se ale změnilo v momentě, kdy manžela postihla mozková příhoda. Dnes stále leží v nemocnici, kam za ním každý den jezdíme. Já pracuji na částečný úvazek jako porodní asistentka, ze zdravotních důvodů nemohu být zaměstnaná na celý úvazek.

Zaplatit všechno z mého platu ale nejde. Na kroužky pro děti už mi proto nezbývají peníze. A tak vás moc prosím o pomoc. Esterka celou situaci kolem tatínka nenese dobře a představa, že by byla připravena ještě o své milované kroužky, ji upřímně děsí. Proto vám budu vděčná za každý příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě