Kubíkovi na letní tábor s asistentem

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní dětský tábor s asistentem

Obrázek daru
Mgr. Markéta Šafářová
Patron příběhu

Mgr. Markéta Šafářová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou Jakuba pracuji v rámci služby Šance pro rodinu. Jakub je jedním z dvojčat, které to mají v životě trochu složitější. Kuba je milý a šikovný kluk, rád si hraje s mašinkami a auty. S bráchou Ráďou tvoří nerozlučitelnou dvojici, bráchu chrání a pomáhá mu. Jejich maminka by ráda využila pro Kubu možnost zúčastnit se pobytu dětí se specifickými potřebami, protože na běžný tábor dvojčata nevezmou. Pro Kubu to bude příležitost seznámit se s dalšími dětmi, prožít nová dobrodružství, být načas bez maminky. Potřebuje k tomu však asistenta, na kterého vzhledem k omezeným finančním možnostem matka nemá prostředky. Pomůžete nám zprostředkovat Kubíkovi hezké zážitky, které jsou pro něj běžně nedostupné?

Společně jsme vybrali
celou částku 6,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Kubíka

Kubík je velmi živé dítě. Rád tráví čas venku mezi lidmi, miluje hudbu, plavání, auta a traktory. Má ještě brášku Radečka. Oba kluci mají diagnostikováno ADHD, opožděný psychomotorický vývoj, opožděný vývoj řeči a autismus, kde Radek má autismus s těžkou mentální retardací a Jakub autismus na hraně těžké mentální retardace. Díky spolupráci s oblastní charitou v Poličce mám možnost poslat Jakuba na pětidenní tábor s asistentkou. Jakub by získal spoustu zajímavých zážitků a odnesl by si hromadu krásných vzpomínek a hlavně by to pomohlo v jeho vývoji.

Bohužel, naše finanční situace nám nedovoluje zaplatit tábor, a proto se obracím na vaši nadaci s prosbou o pomoc. V této částce je již započítána strava, ubytování a samozřejmě plat pro asistentku, která s ním pojede a vše mu pomůže zvládnut.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě