Kubíkovi na novou postel

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou postel; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Veronika  Tylšová
Patron příběhu

Veronika Tylšová

pracovnice v sociálních službách

Komentář patrona

Kubíka, jeho sourozence a babičku znám z výkonu svého povolání sociální pracovnice. Jejich příběh začíná v momentě, kdy babiččina dcera odložila své děti do Klokánku. Babička se o tom dozvěděla náhodou na internetu a hned si pro děti přijela. Ty jí nakonec byly svěřeny do péče. Kubík byl poté, co ho maminka opustila, velmi ustrašený a bojácný, schovával se za babičku a velice se bál cizích lidí. Postupem času ale své úzkosti překonal a dnes je z něj veselý, šikovný a zvídavý kluk. S babičkou a sourozenci bydlí v malém bytě 1+1, který se babička snaží zařídit podle potřeb svých vnoučat. Bohužel nemá dostatek peněz na to, aby dětem pořídila postele. Její příjem stačí na úhradu běžného živobytí, nábytek už je ale mimo její finanční možnosti. Pojďme jí společně pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,048 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Babička vypráví příběh Kubíka, kterého vychovává sama

Jsem babičkou dvou úžasných kluků-dvojčat a jedné malé princezny, které mám už nějaký čas ve své péči. Ocitli se u mě poté, co je má dcera nechala v Klokánku a odešla od nich. Jakmile jsem se to dozvěděla, okamžitě jsem si pro ně přijela a odvezla si je domů. Myslím, že je jim u mě dobře.

Na dobu, kdy je maminka opustila, děti nevzpomínají rády. Tříletý Kubík byl dlouho bojácný a úzkostlivý a bál se cizích lidí. Dnes už je na tom mnohem lépe, stal se z něj veselý kluk. O mamince ale mluvit nechce.

Snažím se, aby děti měly vše, co potřebují, není to však vůbec snadné. Protože jsem na ně sama, občas se stane, že na něco nezbydou peníze. Vnoučata toho moc nechtějí, jsou skromná, přesto jsou věci, bez kterých se neobejdou. Nejakutněji nyní potřebují nové postele. Zatím totiž spí na starém gauči, který má nejlepší léta dávno za sebou. Ráda bych jim pořídila nové postele, ze svých příjmů na to ale nedokáži našetřit. A tak prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě