Kubíkovi na pracovní stůl

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

Psací stůl do dětského pokojíčku; zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Fahima Nedorostová
Patron příběhu

Fahima Nedorostová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Maminku Kubíka znám již 35 let. Jsme spolu v denním kontaktu. Bohužel je maminka jako rozvedená na obě děti sama. Pracuje a stará se o ně velmi dobře a poctivě, jak jen je to v jejích možnostech. Kubíček má problémy s růstem a vyvíjením svalstva, jinak je to ale normální, vnímavý klouček. Všímám si na něm snad jen toho, že je trochu poznamenaný tím, že jejich rodina není úplná. Protože vím, že jejich finanční situace není příliš dobrá, věřím, že se podaří jim pomoci zajistit Kubíkovi vlastní psací stůl, u kterého by si hrál, kreslil si a v září se u něj s radostí připravoval do školy.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,318 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Kubíkovi na jeho první pracovní psací stůl

Kubík je moc fajn kluk, který půjde letos na podzim do školy. Bohužel k radosti a plnému těšení se na to, co ho čeká, mu chybí mimo jiné pracovní stůl, na kterém by mohl psát své první úkoly a trénovat písmenka. Už teď moc rád počítá a do školy se moc těší.

Narodil se jako malé miminko ve 32. týdnu až na pár zdravotních těžkostí, kterými musel projít, je dnes jeho stav stabilizovaný. Nyní už se dostává do normálního chodu života. Pátým rokem pojede současně se sestrou do lázní, kde jim rehabilitační sestřičky vždy velmi pomůžou. Kuba totiž stejně jako jeho sestřička, trpí problémy se svaly. Aby toho nebylo na jednoho kluka málo, trpí také genetickou vadou a musí být ve sledování neurologa a očního lékaře.

Kuba je podle mamky velice milé a pohodové dítě. Plné úsměvů a lásky.

Peněz se však v rodině nedostává, a tak se maminka rozhodla obrátit se na Patrona dětí s prosbou o pomoc s pořízením psacího stolu pro Kubíka.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě