Kubovi na kroužek florbalu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek florbalu

Obrázek daru
Lukáš  Pekárek
Patron příběhu

Lukáš Pekárek

trenér florbalu

Komentář patrona

S Jakubem se znám z tréninků florbalu - jsem jeho trenér. Jakub se potýká s ADHD a sport mu pomáhá se zklidnit. Jakubova rodina se nyní rozrostla o miminko a pro jeho rodiče je těžké hradit příspěvky v plné výši. Proto se rozhodli požádat o pomoc Patrona dětí. Díky finančnímu příspěvku bude moci Jakub pokračovat ve sportu, který má tolik rád.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka napsala příběh svého malého sportovce Kubíka

S Kubíkem (11 let), jeho sestřičkou a mým partnerem bydlíme v pronajatém bytě 3+1. Kubíka mám s bývalým přítelem ve střídavé péči, která nám poměrně dobře funguje.

Kuba je už odmalička hodně aktivní. Pořád někde pobíhá a rád zkouší nové sporty. Dlouho jsem u něj měla podezření na ADHD, což nám lékaři s jeho nástupem do 1. třídy potvrdili. Kuba dnes chodí do 5. třídy, kde se velmi dobře učí. Kvůli ADHD má ale občas problémy s chováním.

Na konci 3. třídy nám paní učitelka doporučila, abychom pro Kubíka vybrali nějaký pohybový kroužek. Společnými silami jsme vybrali florbal. Zpočátku byl Kubík smutný, protože přišel do kolektivu dětí, které spolu hrály několik let. Věděl, že toho musí hodně dohnat. Protože je to ale velký bojovník, zapracoval na sobě a dnes je pravidelně nominován na turnaje. Je z něj parádní malý sportovec.

Naše rodina se nedávno rozrostla o Kubíkovu sestřičku. Finančně je to tak o dost náročnější. I když partner pracuje, na uhrazení kroužku momentálně nemáme. S kroužkem jsou samozřejmě spojeny i další výdaje (např. cestování na turnaje). Já jsem na mateřské dovolené, ale snažím se chodit na brigády.

Kubíkovi by nejspíš zlomilo srdce, kdyby už do kroužku nemohl dále chodit. Proto vás chci poprosit o finanční příspěvek právě na kroužek florbalu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě