Kubovi na letní tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor

Obrázek daru
Mgr. Jana  Kopřivová
Patron příběhu

Mgr. Jana Kopřivová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Jakuba znám od jeho 2 let. Celá naše rodina si ho velmi oblíbila a poměrně často se vídáme. Jakub žije sám se svojí maminkou, pro kterou není snadné financovat jeho volnočasové aktivity. Jakub by si přál jet například na letní tábor, takže maminka teď vymýšlí, kde na to sehnat peníze. Ráda by mu dopřála možnost trávit volný čas aktivně a ve společnosti kamarádů, bohužel jí na to ale scházejí finance.

Tento příběh byl bohužel zrušen. Dary se ale nikde neztratily. Podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého Jakuba

Šestiletý Kuba zatím mnoho štěstí v životě nepoznal. Když totiž maminka přišla o ještě nenarozené miminko, jeho tatínek to nezvládl a začal brát drogy. Každodenní součástí Kubova života se tak staly hádky rodičů, postrkování a občas i facka. Nakonec se od něj s maminkou na radu OSPOD odstěhovali na druhý konec republiky.

Od té doby maminka bojuje sama. Kubovi dokáže zaplatit kroužky, už jí ale nezbývají peníze na letní tábor. Kuba v létě jeden tábor absolvoval a vrátil se z něj naprosto nadšený. Našel si tam spoustu kamarádů a na chvíli zapomněl na všechno ošklivé, čeho byl svědkem. Proto se maminka rozhodla, že udělá všechno pro to, aby mohl jet na tábor znovu. Obrátila se tak s žádostí o pomoc na Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě