společně za lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+

Kubovi na letní tábor

Přispívali jste na

ZOHIR Camp – parkourový tábor pro děti; dar zajišťuje Svět pohybu z.s.

Bohuslava  Stárková
Patron příběhu

Bohuslava Stárková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Kubíka znám od narození, kdy ještě s maminkou (před rozvodem rodičů) bydleli v naší obci. Zůstali jsme přátelé a stále se navštěvujeme. Maminka žije s Kubíkem a jeho starší sestrou v nájemním bytě. Otec se s Kubou stýká jen minimálně, na alimenty maminka často čeká. Kuba je moc šikovný kluk, chytrý, dobře se učí a je to velký sportovec. Miluje rugby (chodíme mu občas fandit a hraje vždycky úžasně) a taky miluje parkour. Když mi o parkouristech vypráví (jeho idolem je Tary) nebo předvádí jejich skoky a triky, vždy mě překvapí, kolik toho o parkouru ví. V knihovně si dokonce vypůjčil knížku „Tary: příběh parkouristy“ a nechtělo se mu ji moc vracet. Kuba rád jezdí na letní tábory a ten parkourový je pro něj prostě nej. Dětské tábory ale nejsou zrovna levné, zvláště ty speciálně zaměřené. Protože by mě moc mrzelo, kdyby na tábor kvůli nedostatku peněz nemohl jet, rozhodla jsem se stát patronkou jeho příběhu, a tím mu snad dopomoci ke splnění jeho přání.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,090 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Kubíka, který miluje parkour

Jedenáctiletý Kubík je velký sportovec. Hraje rugby a účastní se všech turnajů, a to i těch zahraničních. Jeho druhou velkou vášní je parkour. Ve škole chodí do kroužku a už dvakrát byl o letních prázdninách na ZOHIR Campu, což je parkourový tábor pro děti. Poslední den měly děti vystoupení, a když jsem viděla, co všechno se Kubík za týden naučil a jak šťastný při tom byl, byla jsem na něj moc pyšná.

Bohužel, cena tábora je rok od roku vyšší, a protože jsem už Kubovi zaplatila doučování, kam dochází jednou týdně (kvůli diagnostikované poruše pozornosti), nemůžu mu tábor na letošní léto zaplatit. Kubíkův otec se na výchově svého syna nepodílí a výživné dostávám s velkými časovými prodlevami.

Když jsem se však dozvěděla o Patronu dětí, svitla mi naděje, že se Kuba i letos možná svého milovaného tábora dočká. Pomůžete mi udělat mého syna šťastným?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Volný čas
Výstroj pro hokejového brankáře Honzu
Zbývá měsíc
Cílová částka 13,793 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Brankářská výstroj pro hokejistu Kubíka
Zbývá měsíc
Cílová částka 24,472 Kč
Podpořit příběh

Podělte se o příběh dítěte z okolí

Přihlásit příběh zvládnete
hravě sami. A pokud ne, naše koordinátorky vám rády pomohou.