Kurz karate a letní soustředění pro Pavlíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

na roční kurz karate a letní soustředění

Obrázek daru
Lukáš Maule
Patron příběhu

Lukáš Maule

předseda a hlavní trenér SK Keiko ryu Shotokan Kladno

Komentář patrona

Pavel k nám dochází do kurzu karate od září 2017. Je moc šikovný, v současné době má ale jeho rodina finanční problémy, kvůli kterým si nemůže dovolit hradit kurzovné a specializované soustředění, které je pro Pavla velice důležité. Rodiče jsou rozvedeni a maminka je nyní na úřadu práce. Navrhovaný dar Pavlovi zajistí roční trénování v klubu, dále také letní ozdravný a specializovaný pobyt pro nadějné karatisty. Rodina nebude muset řešit finanční tísni a Pavel se bude moci soustředit na svůj výkon - je nadějným reprezentantem a finanční pomoc potřebuje.

Společně jsme vybrali
celou částku 10,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Pavlík (12 let) je velmi šikovný a chytrý kluk. Chodí do sportovní třídy, domů nosí skoro samé jedničky a vysvědčení s vyznamenáním je pro něj samozřejmostí. Jeho velkou vášní je však karate, pro které má velké nadání. Pavlík má diagnostikovanou ADHD a karate mu pomáhá jeho hyperaktivitu lépe zvládat. Aby Pavlík stíhal školu i svůj milovaný sport, má ve škole upravené učební plány tak, aby se všemu mohl co nejefektivněji věnovat.

Pavlík má 3 sourozence, pro maminku je však péče o čtyři děti dost náročná. Onemocněla totiž rakovinou prsu. V současné době pobírá částečný invalidní důchod a podporu Dobrého anděla - bez jeho pomoci by to nezvládla. Přesto je rodinný rozpočet velmi napjatý.

Maminka teď Pavlíkovi nemůže zaplatit kurz karate na další školní rok ani letní soustředění. Nejhorší na tom je, že se Pavlík smířil s tím, že na soustředění nepojede. Pro maminku je to hrozný pocit, když ví, jak moc ho to bolí. Kdyby se tak podařilo vybrat dostatek peněz na kurzovné i soustředění, byl by to pro něj ten nejkrásnější dárek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě