Kurz plavání pro Batesku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

doplatek na kurz plavání

Obrázek daru
Mgr. Tomáš  Rippl
Patron příběhu

Mgr. Tomáš Rippl

učitel

Komentář patrona

Batesku znám od první třídy. Tehdy jsem pracoval jako vychovatel ve školní družině. Poté jsme se mimo jiné setkali na plaveckém a lyžařském kurzu, kde se poprvé učila plavat a lyžovat. Bateska má milující maminku, která se moc snaží, aby se její dcerka naučila vše, co ona neumí (např. plavat). Maminka jí věnuje veškerý volný čas – učí se spolu češtinu (maminka pochází z Kazachstánu), vypracovávají úkoly. Maminka bohužel nemá tolik financí, aby mohla Batesce hradit všechny školní akce. V tuto chvíli jí chybí 1 500 korun na doplacení povinného kurzu plavání. Bateska se učila plavat už v minulém roce a udělala velký pokrok. Teď je potřeba se v tom zdokonalit.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby mohla Bateska zažít radost z plavání se svými spolužáky

Bateska se narodila v roce 2010 jako moje vymodlená holčička. Od té doby mi nepřestala dělat radost. Bateska je pilná třeťačka, kterou učení moc baví. Neustále také musí něco dělat, takže navštěvuje spoustu kroužků – chodí na angličtinu, taekwondo, keramiku a dramatický kroužek. Strašně nerada se nudí.

Se školou se teď chystají na povinný kurz plavání, který stojí 3 500 korun. Více jak polovinu jsem už zaplatila, bohužel ale nemám dostatek peněz na doplacení zbytku. Proto jsem se obrátila s prosbou o pomoc na vás.

Batesku vychovávám sama. Rok po jejím narození nás její otec opustil a nyní v našich životech nijak nefiguruje. Alimenty bohužel neposílá. Já sice pracuji a většinou to všechno finančně zvládám, čas od času ale na některé neplánované výdaje peníze nezbývají.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě