Kurz plavání pro batole Nicoláska

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kurz plavání pro batolata (10 lekcí)

Obrázek daru
Bc. Lenka  Špendlíková
Patron příběhu

Bc. Lenka Špendlíková

terénní sociální pracovnice

Komentář patrona

Nicolásek je veselý a bystrý roční chlapeček. Žije sám se svou maminkou, jeho otec o něj nemá zájem. Již několik měsíců chodí díky Patronovi dětí s maminkou na plavání, které se mu moc líbí. Jeho maminka vidí, že pobyt ve vodě mezi jinými dětmi mu velmi prospívá a ráda by v lekcích pokračovala. Bohužel se ale nachází ve velmi tíživé finanční situaci a jen taktak zaplatí potřebné výdaje na bydlení, jídlo a další základní potřeby. Z tohoto důvodu nemůže další lekce plavání pro batolata platit. Proto bude moc vděčná za vaši finanční pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,700 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh Nicoláska, který miluje vodu a plavání

Nicolásek (1 rok) je neposedný a veselý chlapeček, který miluje vodu, auta a zvířátka. Je hodně společenský, mezi dětmi se cítí moc dobře. Protože rád plave, navštěvujeme spolu kurzy plavání pro batolata. Tyto kurzy jsou ale bohužel drahé a moje finanční situace mi neumožňuje je dále platit.

O Nicoláska se totiž starám sama, jeho otec v našich životech není. Když jsem byla ve 2. měsíci těhotenství, odešel a už jsme ho neviděli. Dluhy na výživném řeším soudně, ale vzhledem k tomu, že momentálně pobývá v zahraničí, je to běh na dlouhou trať. Jsem tak odkázána pouze na rodičovský příspěvek a dávky hmotné nouze. Většina peněz padne na nájem a jídlo, na nic víc už nezbývá.

Pro Nicoláska se snažím dělat jen to nejlepší, někdy na to ale nestačím. Uvědomuji si, že plavání není životně důležitou věcí. Jde ale o činnost, při které je můj synek neskutečně šťastný. A když vidím, jak upřímně se raduje, dokáži i já na chvíli zapomenout na všechny starosti a raduji se s ním. Protože je ale kurz plavání nad moje finanční možnosti, prosím o příspěvek vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě