Kurz plavání pro Kubíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kurz plavání

Obrázek daru
Bc. Jaroslava  Havlasová
Patron příběhu

Bc. Jaroslava Havlasová

učitelka

Komentář patrona

S Jakubem se znám více než rok, a to od doby, kdy nastoupil do naší mateřské školy. Jakub má rád pohyb, obzvlášť plavání a hry ve vodě. V loňském školním roce se připojil ke skupině dětí, která plavání navštěvovala celoročně. Veškeré aktivity v bazénu mu přinášely spoustu radosti, postupně získával sebevědomí a vyzkoušel si i překonávání některých překážek a obav. V letošním školním roce naše plavání pokračuje. Pro Jakubovu maminku je to však finančně náročné. Společně s Jakubem vychovává další tři syny, kteří mají také své potřeby. Pokud by se na plavání podařilo vybrat dostatek peněz, mohl by Jakub trávit společné chvíle se svými vrstevníky, získat nové dovednosti a upevnit si své zdraví.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Kubíka, pro kterého je plavání lékem na smutek

Sedmiletý Kubík je malý rošťák, který bydlí s mamkou a třemi brášky. Má také babičku a dědu, kteří se mu hodně věnují. Zatím ještě nechodí do školy, dostal odklad, ale už se moc těší, až z něj bude prvňáček. Kuba je hodný kluk, bohužel je však příliš často smutný. Těžce nese rozchod rodičů a ještě hůře se vyrovnává s tím, že se mu táta moc nevěnuje. Jakmile ale skočí do vody, rázem na všechny starosti zapomene.

Protože je maminka na mateřské dovolené, nezbývají jí peníze na volnočasové aktivity svých dětí. Nemůže tak Kubíkovi zaplatit kurz plavání, na který začal chodit už loni. Kubík ale plavání miluje, ve vodě je jako doma. Je to jedna z mála činností, při kterých se cítí zcela šťastný. Aby mu mohla plavání dopřát, požádala o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě