společně za
lepší dětství

Kurz plavání pro Maxíka

Přispívali jste na

kroužek plavání; dar zajišťuje DELFÍNEK

Ing. Marcela  Fialová
Patron příběhu

Ing. Marcela Fialová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Maxík je synem mé kamarádky, kterou znám už velmi dlouho. Rodina se bohužel nachází v obtížné životní situaci, protože Maxíkův otec rodinu zadlužil a maminka to teď musí řešit. V kurzu plavání by se Maxík mohl věnovat tomu, co ho hodně baví a při čem je velmi šťastný.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,350 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby se Maxík jednou mohl stát plavčíkem

Jsem matkou tří šikovných dětí, Káťi (18 let), Maxíka (12 let) a Sofinky (10 let). Jsem na ně velmi pyšná, protože mi ve všem pomáhají a ve škole se moc snaží. Chtějí mě potěšit.

Maxík rád sportuje. A miluje vodu. Poprvé jsem ho vzala na plavání, když byl ještě devítiměsíční miminko. Od té doby uběhlo 11 let a Maxík stále plave. Jen už k tomu nepotřebuje moji pomoc. Pohybuje se ve společnosti stejných plaveckých nadšenců, jako je on sám, a cítí se tam dobře. Až bude dospělý, chtěl by být plavčíkem u moře. Moc bych si přála, aby se mu jeho sen splnil. Nechci si ani představit, jak moc nešťastný by byl, kdyby s tímto koníčkem musel přestat. Naše rodina se totiž nachází v těžké životní i finanční situaci.

O své děti se starám sama. Jejich otci bylo sice soudně stanoveno výživné, v poslední době ho ale neplatí. Na výživném jsme bohužel finančně závislí. I když mám práci, nevydělávám tolik, abych byla schopná dětem zaplatit všechno, co si přejí. Když uhradím nájem, jídlo a oblečení pro nás čtyři, na mimoškolní aktivity a kroužky už finance nezbývají. Placení je prostě moc a bez pomoci je jisté, že se Maxík bude muset svého kroužku vzdát.

Patron dětí nám už jednou pomohl a Maxíkovi jeho milované plavání zaplatil. Věřím, že se to podaří i tentokrát.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě