Kurz plavání pro Maxíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek plavání; dar zajišťuje DELFÍNEK

Obrázek daru
Ing. Marcela  Fialová
Patron příběhu

Ing. Marcela Fialová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Maxík je synem mé kamarádky, kterou znám už velmi dlouho. Rodina se bohužel nachází v obtížné životní situaci, protože Maxíkův otec rodinu zadlužil a maminka to teď musí řešit. V kurzu plavání by se Maxík mohl věnovat tomu, co ho hodně baví a při čem je velmi šťastný.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,350 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby se Maxík jednou mohl stát plavčíkem

Jsem matkou tří šikovných dětí, Káťi (18 let), Maxíka (12 let) a Sofinky (10 let). Jsem na ně velmi pyšná, protože mi ve všem pomáhají a ve škole se moc snaží. Chtějí mě potěšit.

Maxík rád sportuje. A miluje vodu. Poprvé jsem ho vzala na plavání, když byl ještě devítiměsíční miminko. Od té doby uběhlo 11 let a Maxík stále plave. Jen už k tomu nepotřebuje moji pomoc. Pohybuje se ve společnosti stejných plaveckých nadšenců, jako je on sám, a cítí se tam dobře. Až bude dospělý, chtěl by být plavčíkem u moře. Moc bych si přála, aby se mu jeho sen splnil. Nechci si ani představit, jak moc nešťastný by byl, kdyby s tímto koníčkem musel přestat. Naše rodina se totiž nachází v těžké životní i finanční situaci.

O své děti se starám sama. Jejich otci bylo sice soudně stanoveno výživné, v poslední době ho ale neplatí. Na výživném jsme bohužel finančně závislí. I když mám práci, nevydělávám tolik, abych byla schopná dětem zaplatit všechno, co si přejí. Když uhradím nájem, jídlo a oblečení pro nás čtyři, na mimoškolní aktivity a kroužky už finance nezbývají. Placení je prostě moc a bez pomoci je jisté, že se Maxík bude muset svého kroužku vzdát.

Patron dětí nám už jednou pomohl a Maxíkovi jeho milované plavání zaplatil. Věřím, že se to podaří i tentokrát.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě