Kvalitní postel pro bystrou Anežku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Radek  Zmrhal
Patron příběhu

Radek Zmrhal

rodinný přítel

Komentář patrona

Anežčinu maminku znám téměř 12 let a jsem rád, že se mohu nazývat jejím kamarádem. Poté, co od rodiny odešel Anežčin otec, zůstala na výchovu tří dětí sama. Pracuje a snaží se, aby jim nic nechybělo, na všechno jí ale její příjem nestačí. Malá Anežka teď potřebuje novou postel, v rodinném rozpočtu na ni však nejsou peníze. Pojďme jim proto pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,982 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své Anežky s nemocným srdíčkem

Tříletá Anežka je moc chytrá a bystrá holčička, která už od narození musela bojovat o své místo na světě. Narodila se totiž s vrozenou vadou srdíčka a ve 4 měsících podstoupila svoji první operaci. Ještě dlouho poté se potýkala s velkými zdravotními problémy a většinu času trávila v nemocnici. Její starší bráškové toto odloučení těžce nesli, o to víc si ale nyní svoji malou sestřičku hlídají.

Anežka bydlí s maminkou a brášky, tatínek s nimi nežije. Všechny tři děti chodí od září do školky, a tak mohla maminka nastoupit do práce. Do zaměstnání ale musí dojíždět a ceny jízdného nejsou zrovna nízké. Maminka sice dostává alimenty od tatínka, když ale uhradí náklady na bydlení, potraviny, nezbytné hygienické potřeby, léky a splátku dluhů z minulosti, nezůstane jí už ani koruna.

Anežka za poslední rok hodně vyrostla a potřebuje postel. Zatím spí v dětské postýlce, do které se už ale téměř nevejde. Mamince se bohužel nedaří ušetřit, a tak svojí dcerce postel pořídit nemůže. Proto se rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě