Kvalitní postel pro Kevina

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Zuzana Palová
Patron příběhu

Zuzana Palová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Kevinovou rodinou spolupracuji v rámci služby sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. S kolegyní do rodiny pravidelně docházíme a pomáháme jim řešit problémy, které nejsou schopní zvládat vlastními silami. Jedním z problémů, kterým rodina čelí, je nedostatek financí na dovybavení jejich stávajícího bydlení. Děti zatím nemají vlastní postele a spí na zemi na matracích, ráno jsou tak často nevyspalé a přes den unavené. Zaslouží si kvalitní spánek, který jim dodá energii do celého dne, proto na tomto místě prosím o příspěvek na postel pro Kevina.

Celou částku se bohužel nepodařilo vybrat. Dary se ale nikde neztratily, podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Příběh Kevina, který vyrůstá s rodiči a 11 sourozenci

Desetiletý Kevin je veselý a hravý kluk, která má moc rád zvířata. Nejvíc ho ale fascinují koně a sní o tom, že jednou nějakého bude mít.

Kevinova rodina se nedávno přestěhovala z města na vesnici, kde si pronajali rodinný domek. Postupně ho zvelebují, bohužel jsou ale omezeni financemi. Péče o tolik dětí je nákladná a vyžaduje plné zapojení obou rodičů. Maminka je v tuto chvíli na mateřské dovolené a tatínek chodí na brigády, a to vždy podle toho, jak mu to situace kolem péče o děti dovolí.

Rodiče svým dětem dokáží zajistit to nejnutnější pro život, jsou ale věci, na které jim peníze nezbývají. Kevin například nemá vlastní postel, a tak spí na matraci na zemi, což pro jeho vývoj není vhodné. Rodiče mu bohužel novou postel pořídit nemohou, a tak se na radu své sociální pracovnice obrací na Patrona dětí s žádostí o příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě