Kvalitní postel pro starostlivou Margitku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Sophia  Dvořáková
Patron příběhu

Sophia Dvořáková

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Rodinu Margitky znám od roku 2012, kdy nás její maminka požádala o pomoc. V té době byla sama na 3 děti. Dnes už je rodinná situace stabilizovaná a mamince se podařila spousta věcí. Pracuje na směny v továrně a snaží se, aby dětem nic nechybělo, jako samoživitelka to má ale těžké. Nedávno se rodina přestěhovala do podnájmu ve městě, kde maminka pracuje, což vnímám jako šanci na zásadní změnu života všech. Maminka byt vybavila starým nábytkem ze sběrného dvora, protože na nové vybavení nemá peníze. Pro Margitku si však přeje kvalitní postel. Jako člověk, který rodinu zná, vidím Margitku jako oporu pro svou maminku i mladší sourozence. Dnes je to už mladá slečna, která zastane spoustu povinností a je na ni spolehnutí. Naši pomoc si rozhodně zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,830 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Margitky, která mamince pomáhá s péčí o mladší sourozence

Patnáctiletá Margitka moc ráda kreslí. Nemá na to ale moc času, protože hodně pomáhá své mamince s péčí o domácnost a dva mladší sourozence. Nedávno se navíc rodina přestěhovala do nového podnájmu, a tak měla maminka i Margitka hodně věcí na práci.

Margitčin nový domov je vybaven nábytkem ze sběrného dvora. Maminka sice pracuje, na nové vybavení bytu jí však nezbývají peníze. Rodina je zvyklá žít skromně a starý nábytek jim vlastně nevadí, maminka by si ale přála, aby měla Margitka postel, která by jí poskytla kvalitní odpočinek. A protože si ji teď nemůže dovolit, prosí o příspěvek Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě